Process Developer junior (Ref. č.: A957)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváříme aplikace, které zákazníkům RunMyProcess zjednoduší a zpřehlední práci v jejich podnikových systémech a nástrojích.- Zorientovat se v zadání a navrhnout daný process.- Pro jednotlivé kroky procesu vytvořit uživatelské rozhrání nebo napojení na systémy třetích stran.- Vaše výsledky budete pravidelně prezentovat projektovému týmu.- Svou práci průběžně dokumentujete.- Spolupracujete s oddělením zajišťování kvality.- Aktivně se podílíte na testování aplikace.- Při všem spolupracujete se zkušenějšími kolegy, hodně se ptáte a snažíte se načerpat co nejvíc informací.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Budete součástí nového projektu pro mezinárodního zákazníka.- Práce na plný úvazek.- Mezinárodní prostředí.- Každodenní využití jazyků.- Příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu.- Možnosti dalšího rozvoje a kariérního postupu (jazyková akademie, školení měkkých dovedností, Excel, CISCO/ITIL akademie).- Další zaměstnanecké benefity.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- HTML5/CSS3/JavaScript se za měřením na moderní techniky a frameworky.- Znalost SQL nebo MongoDB databází.- Porozumět dokumentaci od poskytovatele služeb pro rozhraní API. - Chtít se rozvíjet a učit novým technologiím.- Nebát se zeptat.- Agilní přístup k vývoji.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN - česká outsourcingová společnost poskytující podpůrné služby, které jsou doručovány korporacím ve střední a východní Evropě.

OKIN BPS, a.s. zajišťuje služby v oblasti business process services; OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management související s provozem a správou nemovitostí a majetku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS, a.s.
Hornopolní 3308/40
Ostrava
http://okin.jobs.cz/BPS/
ID: 3632074  Datum zveřejnění: 29.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.