Referent zákaznické podpory s angličtinou (Ref. č.: A784)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Ostrava-město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Přijetí a zpracování požadavků klienta.- Zadávání požadavků klienta do systému.- Řešení vzniklých problémů podle - pracovních scénářů a manuálů.- Každodenní komunikace s interními i externími zákazníky v cizím jazyce.- Kontrola správnosti dat a kontrola řešení požadavků klienta.- Eskalace v případě zpoždění požadavků.- Aktualizace dat v systému.- Směny: buď ranní a odpolední nebo 2 ranní, 2 odpolední, 2 noční, 4 dny volna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů telco služeb na světě. - Hlavní pracovní poměr. - Zázemí silné společnosti. - Multikulturní prostředí.- Každodenní využití jazyků. - Příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu. - Možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (jazyková akademie, soft skills, Excel, CISCO/ITIL akademie). - Další zaměstnanecké výhody.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Organizační schopnosti, budeš si - organizovat práci sám/a.- Analytické myšlení, schopnost předvídat.- Komunikativnost a odolnost vůči stresu.- Cit pro detail.- Anglický jazyk na úrovni C1.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN - česká outsourcingová společnost poskytující podpůrné služby, které jsou doručovány korporacím ve střední a východní Evropě.

OKIN BPS, a.s. zajišťuje služby v oblasti business process services; OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management související s provozem a správou nemovitostí a majetku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS, a.s.
Hornopolní 3308/40
Ostrava
http://okin.jobs.cz/BPS/

Kontakt

Kontaktní osoba: Erika Mihulová
E-mail: poslat životopis
ID: 3703981   Datum zveřejnění: 27.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.