Reportingový kouzelník

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Core Equipment Engineering (CEE) je interní tým, který spolupracuje se zaměstnanci společnosti Verizon a má odpovědnost za detailní inženýrství v USA i v zahraničí: CPA, Voice over IP (VOIP), Interní datová síť (IDN), FIOS TV, IPTV a datová centra.V rámci aktivit týmu CEE, hledáme juniorní reportingové specialisty:- práce s Visual daty (především v Excelu), tvorba a editace týdenních a měsíčních reportů a také ad-hoc v případě potřeby- poskytování pravidelné zpětné vazbu o aktuálních a možných nových softwarových nástrojích, které pomohou s přehledy vizuálních dat- doručování reportů přesně a vždy v termínu s využitím standardů CEE / formát pro metriky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příležitost spolupracovat s Verizonem, jedním z největších světových poskytovatelů Telco na světě- zaměstnání na plný úvazek- multikulturní, náročné a přátelské prostředí- každodenní používání jazyků- široká škála školení a další profesní rozvoj (CISCO / ITIL / OLA Akademie)- ostatní zaměstnanecké benefity- pozice lokalizována v České republice (Ostrava).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- plynulý projev v anglickém jazyce, písemná i ústní (minimálně B2).- předchozí práce a / nebo studijní obor související s tvorbou reportů.- dobré znalosti MS Office Excel a také základní aplikace PowerPoint.- schopnost vyrovnat se se změnami.- dobré komunikační schopnosti.- vášeň, ochota učit se / zkoumat v technické oblasti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS
Českobratrská 3321/46
70200 Ostrava
www.enter-okin.com
ID: 3715540  Datum zveřejnění: 12.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.