Technická podpora helpdesku s angličtinou (Ref. č.: A1022)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu Core Equipment Engineering hledáme agenta helpdesku! Chcete využívat svou super angličtinu na denní bázi? Tak se nám ozvěte :).Vašim úkolem bude:*poskytování technické podpory pro mobilní zařízení Android a Palm scanner, včetně základních oprav a údržby*příjem telefonické a emailové komunikace od klientů z řad US techniků a kontraktorů*zodpovědnost za veškeré aspekty softwaru VTS (Verizon Tracking System) ve vztahu k zařízením Android a Palm*tvorba a sledování trouble ticketů v National CVT Helpdesk*administrativní podpora procesu náboru US kontraktorů včetně zajištění systémových přístupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

*možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů telco služeb na světě,* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou* zázemí silné společnosti, * multikulturní prostředí,* každodenní využití jazyků, * příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu,* možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (jazyková akademie, soft skills, Excel, CISCO/ITIL akademie),* další zaměstnanecké výhody.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*plynulý projev v anglickém jazyce, písemná i ústní forma (C1)*výborné komunikační schopnosti*minimálně 6 měsíců praxe v prostředí helpdesku*pracovní doba pružná od PO-PÁ, kromě 1 týdne v měsíci, kdy jsou směny končící 22:00*základní znalost produktů MS Office / Google G-suite*schopnost adaptovat se změnám*týmový přístup*ochota učit a zdokonalovat se v technické oblasti*pozitivní přístup k řešení problémů (”can-do attitude”)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN - česká outsourcingová společnost poskytující podpůrné služby, které jsou doručovány korporacím ve střední a východní Evropě.

OKIN BPS, a.s. zajišťuje služby v oblasti business process services; OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management související s provozem a správou nemovitostí a majetku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3811282  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.