Kontrolor/ka kvality (Ref. č.: A1033)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
District Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*kontrola a hodnocení práce odvedené inženýry z US v interní databázi,*dobrá znalost a schopnost orientace v databázi (zaučení je součástí zkušební doby),*komunikace na profesionální úrovni v angličtině,*dohlížení na kvalitu provedené práce,*aktivní zapojení do optimalizace procesů používaných tímto týmem a jejich zlepšování. (Jedná se o nový tým).

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů TELCO služeb na světě,* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,* zázemí silné společnosti, * multikulturní prostředí,* každodenní využití jazyků, * příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu,* možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (jazyková akademie, soft skills, Excel, CISCO/ITIL akademie),* další zaměstnanecké výhody.Pokud vás inzerát zaujal, pošlete nám CV v anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*praxi v kancelářském prostředí,*znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,*dobré organizační a komunikační schopnosti,*silné zaměření na detail a schopnost odhalit chyby druhých,*obecné povědomí o výpočetní technice nebo předchozí pracovní / studijní zkušenost v IT je výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN - česká outsourcingová společnost poskytující podpůrné služby, které jsou doručovány korporacím ve střední a východní Evropě.

OKIN BPS, a.s. zajišťuje služby v oblasti business process services; OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management související s provozem a správou nemovitostí a majetku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3857646  Datum zveřejnění: 27.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.