Podpora inventarizační databáze (Ref. č.: A1030)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
District Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*nahrávání dat do databáze na základě podkladové dokumentace,*vytváření šablon nových telekomunikačních zařízení pro použití v databázi,*virtuální tvorba půdorysů budov a telekomunikačních servroven,*testování a diagnostika problému funkčnosti současné a nové databáze, *komunikace se zákazníkem na profesionální úrovni v angličtině,*mohou být požadovány odpolední směny do 21:00 dle potřeb zákazníka. V případě zájmu pošlete prosím CV v anglickém jazyce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů TELCO služeb na světě,* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,* zázemí silné společnosti, * multikulturní prostředí,* každodenní využití jazyků, * příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu,* možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (jazyková akademie, soft skills, Excel, CISCO/ITIL akademie),* další zaměstnanecké výhody.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*6 měsíců praxe v kancelářském prostředí,*znalost anglického jazyka na úrovni B2,*dobré organizační a komunikační schopnosti zejména psanou formou,*smysl pro detail, pozitivní přístup a ochota učit se novým věcem,*schopnost přizpůsobit se změnám,*základní znalost MS office,*obecné povědomí o výpočetní technice je výhodou,*předchozí pracovní / studijní zkušenost v IT je silnou výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN - česká outsourcingová společnost poskytující podpůrné služby, které jsou doručovány korporacím ve střední a východní Evropě.

OKIN BPS, a.s. zajišťuje služby v oblasti business process services; OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management související s provozem a správou nemovitostí a majetku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Kontakt

Kontaktní osoba: Marie Trávníčková
E-mail: poslat životopis
ID: 3857647  Datum zveřejnění: 27.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.