Referent/ka zákaznické podpory - angličtina & francouzština 24/7 (Ref. č.: A1041)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vyřizování požadavků zákazníka,* řešení vzniklých problémů podle pracovních scénářů a manuálů (pracujeme pro oddělení repair, většinu sítí monitorujeme a většinou tedy předem víme, co se děje),* vytváření ticketů v interních systémech,* každodenní využívání cizích jazyků,* informování zákazníků o postupu jejich případu,* práce na směny: 2 ranní, 2 odpolední, 2 noční, 4 dny volna.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů telco služeb na světě,* hlavní pracovní poměr,* zázemí silné společnosti,* multikulturní prostředí,* příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu, * možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (jazyková akademie, soft skills, Excel, CISCO/ITIL akademie),* pestrý balíček zaměstnaneckých benefitů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Francouzský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* pokročilou znalost angličtiny a francouzštiny na úrovni minimálně B2,* dobré organizační schopnosti - budeš si práci organizovat sám/a,* velmi dobré komunikační schopnosti a orientaci na zákazníka,* týmového hráče,* zkušenost na pozici zákaznické podpory je výhodou,* uživatelskou znalost PC.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3884975  Datum zveřejnění: 4.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.