Projektový manažer senior (Ref. č.: A860)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- celková zodpovědnost za svěřené projekty od jejich samotného začátku až po jejich realizaci,- plánování a monitorování jednotlivých částí projektů (waterfall, agile),- úzká spolupráce s jednotlivými týmy,- plnění požadavků interních i externích zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné společnosti,- multikulturní prostředí,- každodenní využití jazyků,- příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu,- možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (jazyková akademie, soft skills, Excel, CISCO/ITIL akademie),- další zaměstnanecké výhody.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- angličtina minimálně B2, FR nebo ŠP výhodou,- zkušenost s celkovým vedením projektů,- aktivního člověka, který se nebojí pracovat samostatně,- proaktivní přístup,- organizační a komunikační dovednosti,- PM certifikáty jsou výhodou,- zkušenost s vedením projektů z oblasti automatizace je výhodou,- životopis v českém a anglickém jazyce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS, a.s.
Hornopolní 3308/40
Ostrava
www.enter-okin.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Erika Mihulová
E-mail: poslat životopis
ID: 3885541  Datum zveřejnění: 5.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.