Process Developer junior (Ref. č.: A957)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
District Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváříme aplikace, které zákazníkům RunMyProcess zjednoduší a zpřehlední práci v jejich podnikových systémech a nástrojích.- zorientovat se v zadání a navrhnout daný proces,- pro jednotlivé kroky procesu vytvořit uživatelské rozhrání nebo napojení na systémy třetích stran,- vaše výsledky budete pravidelně prezentovat projektovému týmu,- svou práci průběžně dokumentujete,- zajišťovat podporu aplikacím v produkčním prostředí, - spolupracujete s oddělením zajišťování kvality,- aktivně se podílíte na testování aplikace,- při všem spolupracujete se zkušenějšími kolegy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- budete součástí nového projektu pro mezinárodního zákazníka,- práce na plný úvazek,- mezinárodní prostředí,- každodenní využití jazyků,- příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu,- možnosti dalšího rozvoje a kariérního postupu (jazyková akademie, školení měkkých dovedností, Excel, CISCO/ITIL akademie),- další zaměstnanecké benefity.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- HTML5/CSS3/JavaScript se za měřením na moderní techniky a frameworky,-znalost SQL nebo MongoDB databází,- porozumět dokumentaci od poskytovatele služeb pro rozhraní API,- chtít se rozvíjet a učit novým technologiím,- nebát se zeptat,- agilní přístup k vývoji,- životopis v českém a anglickém jazyce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS, a.s.
Hornopolní 3308/40
Ostrava
www.enter-okin.com
ID: 3885542  Datum zveřejnění: 5.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.