Administrativní pozice s využitím italštiny a angličtiny (Ref. č.: A1046)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

I když v dnešní době panují z automatizace nemalé obavy, my dobře víme, že stroje nám spíše asistují, anebo naopak můžeme možná i my trošku asistovat strojům. Pokud by tě nenapadl žádný příklad, my tu jeden máme. Co třeba program, který dokáže číst textové pasáže a sbírat z nich potřebná data? Přestože je takový software celkem efektivní, může občas potřebovat lidské oko. Pro náš zbrusu nový projekt hledáme právě páry těchto očí, které nám dopomohou zefektivnit nejen tento program, ale zároveň i celý proces.- přijímat a zpracovávat požadavky z obchodního oddělení našeho klienta,- budeš pečlivě kontrolovat smluvní dokumenty a přílohy, - musíš dohlížet na správnost dat, doplňovat chybějící a opravovat nesprávné informace,- potřebuješ taky komunikovat s interními zákazníky a řešit vzniklé problémy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- multikulti kolektiv a prostředí, kolegy z celého světa a práci na zajímavém projektu, to jinde prostě nemají, - můžeš pracovat v Ostravě nebo v Praze v našich officech, anebo můžeš pracovat také z domu, - jsme schopni tě naučit až 6 světových jazyků, vytříbit tvé soft a hard skills, nebo ti pomoct získat třeba CISCO certifikát- work/life balance, chodíme společně sportovat (můžeš si u nás požádat o MultiSport kartu), na party (máme vlastní firemní ples), nebo na oběd (máme slevy do rozličných stravovacích zařízení blízko pracoviště), do práce za námi chodí masér a do kuchyněk nám nosí ovoce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Italský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- 100 % tvé pozornosti a soustředěnosti, bez toho to nepůjde,- schopnost číst a psát v italštině minimálně na úrovni B2, „Mi capisci?“,- znalost angličtiny na úrovni B1/B2, abys zvládl vstupní školení,- dobrou orientaci v balíku MS Office, budeš ho používat každý den.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Horáková
E-mail: poslat životopis
ID: 3886821  Datum zveřejnění: 6.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.