Project Manager senior (Ref. č.: A960)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Odpovědnost za doručení projektu v rámci stanoveného časového rámce, rozsahu a rozpočtu.- Vypracovat podrobný plan projektu k sledování.- Zajistit dostupnost a přidělování zdrojů.- Měření jednotlivých pokroků v projektů pomocí správné metodologie a nástrojů.- Definovat, spravovat a aktualizovat projektový registr rizik.- Pravidelně podávat reporty o stavu projektu majiteli projektu.- Vytvářet a udržovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Budete součástí nového projektu pro mezinárodního zákazníka.- Práce na plný úvazek.- Mezinárodní prostředí.- Každodenní využití jazyků.- Příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu.- Možnosti dalšího rozvoje a kariérního postupu (jazyková akademie, školení měkkých dovedností, Excel, CISCO/ITIL akademie).- Další zaměstnanecké benefity.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Nejméně 3 roky zkušeností s PM v IT a oblasti dodávání služeb.- Výborné komunikační schopnosti ve vztahu s klientem (v ústní i písemné formě).- MS Office dovednosti.- Znalost PM metodologie – především Scrum a Agile.- Chuť cestovat.-Organizační schopnosti se zaměřením na detail.- PMP certifikace nebo relevantní univerzitní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS, a.s.
Hornopolní 3308/40
Ostrava
www.enter-okin.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Erika Mihulová
E-mail: poslat životopis
ID: 3888552  Datum zveřejnění: 9.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.