Process Developer/Developerka senior (Ref. č.: A958)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváříme aplikace, které zákazníkům RunMyProcess zjednoduší a zpřehlední práci v jejich podnikových systémech a nástrojích.- spolupráce s Business Analytikem nebo Lead Developerem na podrobných specifikacích aplikace,- aktualizace specifikací na základě požadavků klienta,- vedení služebně mladších členů týmu,- vytvářet jasný, efektivní kód podle zadaných specifikací,- integrovat aplikace s programy a platformami třetích strach,- ověřovat, testovat a nasazovat aplikaci,- spravovat jednotlivé verze kódů podle standardů,- vytvářet technickou dokumentaci podle referenčních a reportovacích standardů,- zajišťovat podporu aplikacím v produkčním prostředí,- spolupracuje s core vyvojáři platformy,- zajišťuje podporu aplikacím v produkčním prostředí (když vytvoří aplikaci, už se o ni stará celou dobu),- spolupracuje s core vyvojáři platformy,- úzce spolupracovat s oddělením zajišťování kvality při opravě vzniklých chyb,- aktualizovat technickou dokumentaci při implementaci změn v kódu,- poskytovat podporu během testování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- spolupráci s mezinárodními společnostmi a zajímavými zákazníky,- možnost integrace do světa telekomunikačních technologií, automatizace a digitalizace,- multikulturní prostředí na pracovišti, kolegy z celého světa a každodenní využití cizích jazyků, - komplexní zaškolení našimi mentory a podporu team leaderů,- profesní a osobní rozvoj, různé interní akademie s možností certifikací (CISCO, projektová, procesní, technická, jazyková), a další odborné vzdělávání (Prince2, ITIL v4, aj.),- Sodexo karta, 25 dní dovolené, work-life balanc a různé firemní akce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- HTML5/CSS3/JavaScript se za měřením na moderní techniky a frameworky,- znalost SQL nebo MongoDB databází,- porozumět dokumentaci od poskytovatele služeb pro rozhraní API,- chtít se rozvíjet a učit novým technologiím,- agilní přístup k vývoji,- 3 – 5 let zkušeností s vývojem (ideálně s referencemi)- životopis v českém a anglickém jazyce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS, a.s.
Hornopolní 3308/40
Ostrava
www.enter-okin.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Erika Mihulová
E-mail: poslat životopis
ID: 3909444  Datum zveřejnění: 7.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.