Business Analytik (Ref. č.: A1053)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Moravian-Silesian Region
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- denní spolupráce s Business Development týmem k identifikace nových příležitostí, přípravě obchodních řešení/architektury a cenových nabídek pro zákazníky,- analýza stávajících zákaznických systémů a aplikací, datových modelů a rozhraní uživatelských požadavků na cílová řešení a obchodní architekturu,- sběr obchodních požadavků od zákazníka, analýzy, dokumentace jako klíčový vstup pro tým developerů,- příprava obchodních případů pro zahájení a schválení projektů a pro žádosti o změnu na podporu rozhodovacího procesu,- příprava podrobného dokumentu obchodních požadavků,- úzká spolupráce s projektovým manažerem během přípravy plánu projektu a nepřetržitě během realizace projetku,- návrh změn pro uživatele a správu na základě podrobné analýzy požadavků,- podpora testování vyvinutých funkcí v zákaznických systémech/aplikacích ve všech fázích vývoje,- zodpovědnost za správu dokumentů, verzování, schvalování a archivaci,- fungovat jako mezičlánek, tzn. mezi konečnými uživateli a týmem developerů.- zodpovědnost za process User Acceptance Testing.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- spolupráci s mezinárodními společnostmi a zajímavými zákazníky,- možnost integrace do světa telekomunikačních technologií, automatizace a digitalizace,- multikulturní prostředí na pracovišti, kolegy z celého světa a každodenní využití cizích jazyků, - komplexní zaškolení našimi mentory a podporu team leaderů,- profesní a osobní rozvoj, různé interní akademie s možností certifikací (CISCO, projektová, procesní, technická, jazyková), a další odborné vzdělávání (Prince2, ITIL v4, aj.),- Sodexo karta, 25 dní dovolené, work-life balanc a různé firemní akce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- angličtina min. B2, znalost dalšího jazyka je výhodou,- minimum 3 roky zkušeností s rolí BA, nebo v podobné oblasti,- zkušenost v Process Modelling,- výjimečné analytické a koncepční myšlení,- skvělé komunikační dovednosti (slovem i písmem),- analytické myšlení se schopností data analyzovat a interpretovat,- velmi dobře si zorganizovat své úkoly a time-mamagement,- velmi dobré presentační dovednosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS, a.s.
Hornopolní 3308/40
Ostrava
www.enter-okin.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Erika Mihulová
E-mail: poslat životopis
ID: 3912866  Datum zveřejnění: 18.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.