Projektový manažer senior (Ref. č.: A860)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- realizace projektů se zaměřením na dodání IT řešení,- řízení daných projektů pro interní a externí zákazníky od počátku až po jejich realizaci,- využívat různé metody a přístupy založené na specifických požadavcích zákazníka - Waterfall (Prince 2, PMI, PMP, etc.) nebo Agile (SCRUM, Kanban), - řízení všech aspektů projetku, zejména s ohledem na cíle projektu, plánování,, časové a rozpočtové/finanční aspekty, definovaný rozsah a dodávky, spokojenost zákazníka,- spolupráce se zákazníky a zúčastněnými stranami, včetně průběžného přezkoumávání a sledování jejich potřeb a očekávání,- příprava obchodních specifikací nebo User Stories a jejich další prioritizace na základě očekávání zákazníka,- denní spolupráce s interními týmy – Business analytiky, Businesss architekty, developery, QA – testery,- koordinace User Acceptance testů ve spolupráci s týmem developerů a Business UAT testerů, včetně správy poruch a incidentů,- koordinace požadavků zákazníka na změnu,- identifikace dalších příležitostí pro automatizaci a digitální transformaci v rámci procesů zákazníka a jejich další implementace ve spolupráci s delivery týmy,- odpovědnost za kontroly po implementaci a ověřování/sledování výhod po dodání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- spolupráci s mezinárodními společnostmi a zajímavými zákazníky,- možnost integrace do světa telekomunikačních technologií, automatizace a digitalizace,- multikulturní prostředí na pracovišti, kolegy z celého světa a každodenní využití cizích jazyků, - komplexní zaškolení našimi mentory a podporu team leaderů,- profesní a osobní rozvoj, různé interní akademie s možností certifikací (CISCO, projektová, procesní, technická, jazyková), a další odborné vzdělávání (Prince2, ITIL v4, aj.),- Sodexo karta, 25 dní dovolené, work-life balanc a různé firemní akce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- angličtina min. B2, znalost dalšího jazyka je výhodou,- zkušenost s řízením projektu v celém jeho životním cyklu,- preferována je zkušenost s vedením projektů IT digitální trasformace a automatizace,- zkušenost s různými přístupy a metodologiemi - Waterfall and Agile,- aktivní člověk, který se nebojí pracovat samostatně a je ochoten nést zodpovědnost za dodání, - proaktivní přístup – organizační a komunikační zkušenosti na velmi dobré úrovni,- certifikáty v rámci Project Managementu jsou výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS, a.s.
Hornopolní 3308/40
Ostrava
www.enter-okin.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Erika Mihulová
E-mail: poslat životopis
ID: 3914997  Datum zveřejnění: 22.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.