Programátor (znalost ASP.NET; C# a dtb. MSSQL) - možnost homeoffice s občasným dojezdem do Prahy nebo Ostravy

OKIN GROUP, a.s.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyvíjíte rádi webové aplikace a pracujete s databázi MSSQL?
Jsou Vám cizí týmy složené ze samých "superhrdinů"?
Cítíte se naopak dobře mezi fajn kolegy, na které se můžete za všech okolností spolehnout?
Uvítáte možnost pracovat z domova?
PAK POTŘEBUJEME PRÁVĚ VÁS :-)!

Co budete mít v OKINu na starosti?
*Programování webových aplikací v .NET
*Zodpovědnost za vývoj, realizaci a údržbu systémů používaných pro plánování, řízení a monitorování procesů zj. v oblasti Facility managementu
*Spolupráce na dlouhodobých projektech
*Práce v malém týmu, agilní vývoj

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zázemí silné, ryze české a dynamicky se rozvíjející společnosti
*Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
*Odpovídající zaškolení a maximální podporu od celého týmu
*Kolegy, se kterými se nebudete nudit a zažijete s nimi spoustu legrace
*5 týdnů dovolené
*Flexibilní pracovní dobu
*Zvýhodněný mobilní tarif
*Penzijní připojištění
*Dlouhodobou spolupráci
*Místo výkonu práce: PRAHA / OSTRAVA (možná práce z domova s občasným dojezdem)
Termín nástupu: Včera bylo pozdě, ale na toho správného programátora si rádi počkáme

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Tak nás honem kontaktujte na emailové adrese [email protected] nebo nám zavolejte či napište SMS na tel. +420725027439. Těšíme se na Vás ;-)!

P. S.
Jistě jste zvědaví co se bude dít jakmile nám odpovíte :-). Vaši reakci obratem předáme k posouzení přímo Vašim budoucím nadřízeným. V případě, že je osoví budete pozvání na osobní schůzku. Naše výběrová řízení probíhají v příjemné atmosféře, zpravidla jsou jednokolová a často probíhají přímo na projektu (to proto, abyste měli přesnou představu, co Vás v práci bude čekat).

Zajímá Vás jak to v OKINu vlastně vypadá nebo jací zde pracují lidé...prostě zde se Vám u nás bude vůbec líbit?

Pak se hned mrkněte se na naše profily na sociálních sítích Facebook a LinkedIn :-).

www.facebook.com/OkinFM
www.linkedin.com/company/okin-facility-cz

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Znalost programovacího jazyka C#
*Znalost ASP.NET MVC
*Znalost těchto technologií je pouze výhodou ne podmínkou - Kendo UI, Telerik, Ninject, JS (jquery,knockout), WPF

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3290673  Datum zveřejnění: 19.1.2018