Recepční (nepravidelné zástupy za dovolené a nemoci) - dlouhodobá spolupráce

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v administrativě?
Jste časově flexibilní?
Pak potřebujeme právě Vás :-)!

Co budete mít v OKINu na starosti?
*Vítání návštěv
*Vyřizování a přepojování telefonních hovorů
*Vyřizování kurýrů
*Komunikace se správou budovy
*Další úkoly dle pokynů nadřízených
*Pracovní doba 8 - 16:30

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zázemí silné, ryze české a dynamicky se rozvíjející společnosti
*Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
*Odpovídající zaškolení a maximální podporu od celého týmu
*Kolegy, se kterými se nebudete nudit a zažijete s nimi spoustu legrace
*Dlouhodobou spolupráci
*Jistotu měsíčního výdělku
*Místo výkonu práce: PRAHA
*Nástup: Dohodou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Tak nás honem kontaktujte na emailové adrese [email protected] nebo nám zavolejte či napište SMS na tel. +420725027439. Těšíme se na Vás ;-)!

P. S.
Jistě jste zvědaví co se bude dít jakmile nám odpovíte :-). Vaši reakci obratem předáme k posouzení přímo Vašim budoucím nadřízeným. V případě, že je osoví budete pozvání na osobní schůzku. Naše výběrová řízení probíhají v příjemné atmosféře, zpravidla jsou jednokolová a často probíhají přímo na projektu (to proto, abyste měli přesnou představu, co Vás v práci bude čekat).

Zajímá Vás jak to v OKINu vlastně vypadá nebo jací zde pracují lidé...prostě zde se Vám u nás bude vůbec líbit?

Pak se hned mrkněte se na naše profily na sociálních sítích Facebook a LinkedIn :-).

www.facebook.com/OkinFM
www.linkedin.com/company/okin-facility-cz

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Příjemné vystupování a kultivovaný projev
*Aktivní znalost angličtiny (přepojování hovorů, uvádění návštěv, psaní korespondence atd.) výhodou
*Znalost MS Office (Word, Excel)
*Pečlivost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3314909  Datum zveřejnění: 20.2.2018