Senior controller

OKIN FACILITY, a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s controllingem společností a se zpracováním finančních analýz a analýzou odchylek?
Pak naše ekonomické oddělení potřebujeme rozšířit právě o Vás ;-)

Co budete mít v OKINu na starosti?

  • Příprava pravidelných i ad hoc reportů
  • Spolupráce při tvorbě a koordinaci rozpočtů a forecastů
  • Příprava podkladů pro management
  • Podpora při závěrce, auditech a konsolidaci

Co musí správný OKIŇák mít, znát nebo umět?

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Min. 2 roky odpovídající praxe v oblasti financí
  • Velmi dobrá znalost MS Office (MS Excel a PowerPoint podmínkou)
  • Výhodou znalost MS Access a SQL
  • Znalost účetnictví a controllingu
  • Předchozí zkušenosti s ERP a BI systémem vítány
  • Komunikativní znalost angličtiny (slovem i písmem)
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Silné analytické a logické myšlení, prezentační dovednosti

Co můžete za svou práci od OKINu očekávat?

  • Zázemí silné společnosti
  • Plat odpovídající znalostem a zkušenostem
  • Odpovídající zaškolení a maximální podporu od celého týmu
  • Kolegy, se kterými se nebudete nudit
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Notebook a mobilní telefon
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Penzijní připojištění
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Místo výkonu práce: PRAHA
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou

Líbí se Vám tato práce?

Obratem nás kontaktujte pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT...Celé HR oddělení se na Vás těší a zároveň Vám přeje krásný den .

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Je možné, že nás ještě neznáte, takže se raději v kostce představíme.

Jsme společnost OKIN FACILITY, a.s. a od roku 1993 našim zákazníkům přinášíme užitečná řešení v oblasti facility managementu. Slovy laika…jsou to služby spojené s provozem a správou nemovitostí a majetku (technická správa, úklid, ostraha, recepční a poštovní služby, odpadové hospodářství, management energetiky, činnosti v oblasti ochrany životního prostředí atd.).

Jsme ryze česká společnost a jsme na to náležitě hrdí. Našich více než 3 000 zaměstnanců najdete na Slovensku, Ukrajině, v Bulharsku, Rumunsku, Polsku a Srbsku.

Určitě Vás také zajímá, co jsou vlastně naši pracovníci zač…jsou to fajn lidé jako Vy!

Pojďte rozšířit naše řady ;-).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Poděbradská 540/23
190 00 Praha 9
ID: 3602382   Datum zveřejnění: 18.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.