Inspektor ostrahy

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Beroun, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá Vás práce strážného?
Pak jste náš člověk!

Co budete mít v OKINu na starosti?

  • Ostraha a ochrana majetku klienta
  • Práce s technologiemi
  • Kontrola vozidel a osob
  • Pochůzkové činnosti
  • Odpovědnost za výkon strážní služby na směně
  • 12ti hodinová směna denní/noční.

Co musíte znát nebo umět?

  • Chuť pracovat
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Předchozí praxe - není podmínkou
  • Certifikát strážného výhodou

Co můžete za svou práci od OKINu očekávat?

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Práci v zajímavém oboru s možností kariérního a mzdového růstu dle Vašich schopností
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Náborový příspěvek až 2500,- v případě platného osvědčení strážného
  • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
  • Místo pracoviště: Loděnice
  • Nástup: 1.6.2019 nebo dohodou

Líbí se Vám tato práce?

Tak nás obratem kontaktujte pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT...Celé HR oddělení se na Vás těší a zároveň Vám přeje krásný den .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3657356  Datum zveřejnění: 2.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.