Facility specialista / elektrotechnik TZB

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické myšlení a znalosti?
Dokážete operativně řešit problémy?
Dokážete vést lidi?
Pak jste náš člověk!

Co budete mít v OKINu na starosti?

  • 40% práce manuální a 60% práce administrativní
  • Řízení provozu technické správy budov
  • Údržbu a opravy vyhrazených technických zařízení
  • Ostatní údržbu o drobné opravy týkající se správy budov
  • Vedení provozní dokumentace, dokumentace zakázky, výkazů a evidence plánovaných i provedených prací
  • Jednání s klienty a dodavatelskými firmami včetně dohledu nad provedenými pracemi subdodavatelů a jejich přejímek
  • Komunikace s klientem
  • Práce s PC (základní schopnosti)

Co musí správný OKIŇák mít, znát nebo umět?

  • Určitou úroveň vystupování a organizační schopnosti (přeci jenom klienti, jsou klienti, tak, abychom si nestřihli ostudu )
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vyhláška č. 50 výhodou (může být i propadlá, protože ji dokážeme hravě obnovit ;-))

Co můžete za svou práci od OKINu očekávat?

  • Zázemí silné, ryze české a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
  • Odpovídající zaškolení a maximální podporu od celého týmu
  • Kolegy, se kterými se nebudete nudit a zažijete s nimi spoustu legrace
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební vozidlo
  • Notebook a telefon
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Penzijní připojištění
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Místo výkonu práce: OSTRAVA
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou

Líbí se Vám tato práce?

Obratem nás kontaktujte pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT...Celé HR oddělení se na Vás těší a zároveň Vám přeje krásný den .

P. S.
Zasláním Vašeho CV souhlasíte se zpracováním a použitím poskytnutých osobních dat společností OKIN FACILITY, a. s., Pařížská 68/9, 110 00 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3661046  Datum zveřejnění: 7.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.