Vedoucí skladník

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte různorodou práci, kterou si sami zorganizujete?
Jste spolehlivý a pečlivý?
Pak hledáme právě Vás!

Co budete mít v OKINu na starosti?

  • Příjem, naskladňování a expedice zboží
  • Vizuální kontrola zboží a zásilky, kontrola dodacích listů
  • Vystavení příjemky v systému
  • Odpovědnost za příjem vratek zboží
  • Evidence a zápůjčky nářadí (na základě požadavku servisu)
  • Obsluha paletového vozíku
  • Vedení skladu v souladu s interními směrnicemi
  • Vyzvedávání zboží u dodavatele nebo závoz zboží k zákazníkovi

Co musíte mít, znát nebo umět?

  • Praxe ve skladu minimálně 1 rok
  • Znalost práce na PC (systém AXAPTA 4 výhodou)
  • Samostatnost a schopnost zorganizovat si práci :-)
  • Spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co můžete za svou práci od OKINu očekávat?

  • Zázemí silné, ryze české a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Pracovní doba 9-15:30 hod.
  • Velmi příjemné pracovní prostředí v Office parku NAGANO
  • Různorodou práci
  • Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
  • Odpovídající zaškolení a maximální podporu od celého týmu
  • Kolegy, se kterými se nebudete nudit a zažijete s nimi spoustu legrace
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Penzijní připojištění
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Místo výkonu práce: Praha 3
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou

Líbí se Vám tato práce?

Tak nás obratem kontaktujte pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT...Celé HR oddělení se na Vás těší a zároveň Vám přeje krásný den.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3675361  Datum zveřejnění: 22.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.