Elektrotechnik TZB Karviná DPP/IČO

OKIN FACILITY, a.s.

Místo práce
Karviná
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnik Ostrava DPP/IČO
Hledáme Elektrotechnika/údržbáře na naší zakázce v Karviné. Jedná se o brigádní výpomoc běhěm dovolených a zástupů. Spolupráce možná na DPP nebo IČO.

Co bude náplní Vaší práce?
  • Drobné elektro opravy budov
  • Spolupráce s revizními techniky

Co od Vás očekáváme?
  • Vyhláška č.50/1978 Sb. (může být i propadlá, dokážeme Vám ji obnovit :-) )
  • Manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Zázemí silné, ryze české společnosti
  • Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
  • Maximální podporu od celého týmu
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Jistotu měsíčního výdělku a včasnou výplatu na účtu
  • Místo výkonu práce: Karviná
  • Spolupráce na DPP nebo IČO
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Je možné, že nás ještě neznáte, takže se raději v kostce představíme.

Jsme společnost OKIN FACILITY, a.s. a od roku 1993 našim zákazníkům přinášíme užitečná řešení v oblasti facility managementu. Slovy laika…jsou to služby spojené s provozem a správou nemovitostí a majetku (technická správa, úklid, ostraha, recepční a poštovní služby, odpadové hospodářství, management energetiky, činnosti v oblasti ochrany životního prostředí atd.).

Jsme ryze česká společnost a jsme na to náležitě hrdí. Našich více než 3 000 zaměstnanců najdete na Slovensku, Ukrajině, v Bulharsku, Rumunsku, Polsku a Srbsku.

Určitě Vás také zajímá, co jsou vlastně naši pracovníci zač…jsou to fajn lidé jako Vy!

Pojďte rozšířit naše řady ;-).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Poděbradská 540/23
190 00 Praha 9
ID: 3985278  Datum zveřejnění: 12.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.