Energetik

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ENERGETIK /MaR systémy
Do našeho týmu v Praze hledáme zkušeného Energetika.

Co budete mít v OKINu na starosti?
  • Energetické služby.
  • MaR systémy.
  • Činnosti spojené se správou VTZ.
  • Sjednávání dodávek energií a jejich rozúčtování.

Co musíte znát a umět?
  • SŠ/VŠ technického směru (obor elektro).
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky.
  • Zkušenost s obsluhou MaR.
  • Praxe s rozúčtováním energií.
  • Angličtina výhodou.

Co může za svou práci od OKINu očekávat?
  • Moderní a industriální pracovní prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost Home office.
  • Multisport karta.
  • Makro karta.
  • Výhodné volání O2.
  • Vlastní technické konference.
  • 25 dní dovolené.
  • Příležitost uplatnit se a navyšovat svou kvalifikaci.
  • Firemní akce jako je Teambuilding, Grilovačka a další.
  • Auto, notebook i telefon pro soukromé účely.
  • Penzijní připojištění.
  • Dlouhodobou spolupráci a kariérní postup.
  • Další slevy u našich obchodních partnerů.
  • Lokalita: Praha.
  • Termín nástupu: Dohodou.

Líbí se Vám tato práce?
Pečlivě si přečteme každý životopis a zaručujeme, že dostanete odpověď. Kontaktujte nás pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4018790  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.