Revizní technik VTEZ E2/B a VTZZ

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

REVIZNÍ TECHNIK VTEZ E2/B A VTZZ
Náš rozrůstající tým revizních techniků hledá nového kolegu (zdvihací zařízení), který bude mít na starosti primárně Středočeský kraj. Služební auto, notebook i měřicí technika je samozřejmostí. Možnost pracovat formou Home office několik dní v týdnu.

Co budete mít u nás na starosti?
  • Provádění revizí VTEZ v rozsahu E2/B A VTZZ.
  • Zpracovávání zprávy o revizi elektrických zařízení.
  • Kontrola záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení.

Co musíte mít, znát nebo umět?
  • SŠ/SOU elektro.
  • Osvědčení vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 a 9 v rozsahu E2/B, osvědčení z vyhlášky č.19/1979 v rozsahu a), b), c).
  • Platné osvědčení TIČR na revize VTEZ.
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Co na oplátku nabízíme my?
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 25 dní dovolené.
  • Auto, notebook i telefon pro soukromé účely.
  • Měřící technika.
  • Vlastní technické konference.
  • Možnost rozšíření kvalifikace.
  • Multisport karta, výhodné volání O2 a Makro karta.
  • Další slevy u našich obchodních partnerů.
  • Stravenky.
  • Lokalita: Celá ČR.

Dejte nám o sobě vědět.
Klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a odešlete ho. Pečlivě si přečteme každý životopis a během několika dní se s vámi spojíme.
Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4043455  Datum zveřejnění: 9.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.