Revizní technik VTEZ E2/B a VTZZ

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Poděbradská 540/26, Praha 9-Vysočany, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

REVIZNÍ TECHNIK VTEZ E2/B A VTZZ

Náš rozrůstající tým revizních techniků hledá kolegu/gyni (zdvihací zařízení), který/á bude mít na starosti primárně Středočeský kraj. Služební auto, notebook i měřicí technika je samozřejmostí. Možnost pracovat formou Home office.

Co budete mít u nás na starosti?

*Provádění revizí VTEZ v rozsahu E2/B A VTZZ.
*Zpracovávání zprávy o revizi elektrických zařízení.
*Kontrola záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení.

Co musíte mít, znát nebo umět?

*SŠ/SOU elektro.
*Osvědčení vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 a 9 v rozsahu E2/B, osvědčení z vyhlášky č.19/1979 v rozsahu a), b), c).
*Platné osvědčení TIČR na revize VTEZ.
*Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Co na oplátku nabízíme my?

*Flexibilní pracovní dobu.
*25 dní dovolené.
*Auto, notebook i telefon pro soukromé účely.
*Měřící technika.
*Vlastní technické konference.
*Možnost rozšíření kvalifikace.
*Multisport karta, výhodné volání O2 a Makro karta.
*Další slevy u našich obchodních partnerů.
*Stravenky.
*Lokalita: Středočeský kraj.

Dejte nám o sobě vědět.

Klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a odešlete ho. Pečlivě si přečteme každý životopis a během několika dní se s vámi spojíme.
Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4065734  Datum zveřejnění: 20.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.