PROJEKTOVÝ MANAŽER/-KA EPC (M/Ž)

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Praha, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme OKIN FACILITY, uznávaný poskytovatel služeb v segmentu facility managementu a lídr v oblasti inovací. Zajišťujeme veškeré služby související s provozem a správou nemovitostí či majetku. Společnost byla založena v roce 1993 a v současné době kromě ČR působí i v několika dalších zemích světa.

Právě teď hledáme zkušeného projektového manažera/-ku EPC projektů, který by posílil náš energetický tým.

Jako úspěšný/á kandidát/-ka budete odpovídat za plánování, organizování, řízení a kontrolu realizace projektu tak, aby bylo dosaženo stanovených projektových cílů, a to ve stanoveném termínu a v rámci stanoveného rozpočtu projektu energetických úspor v budovách.

Mezi vaše úkoly bude patřit zejména:

  • Vypracování a řízení projektu ve všech jeho fázích – inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření,
  • vedení a motivace projektového týmu,
  • řízení komunikace v projektu, vedení obchodních i technických jednání, sjednávání smluvních záležitostí projektu,
  • vedení a aktualizace kompletní dokumentace k projektu,
  • řízení kvality projektu, včetně kontroly hygieny a bezpečnosti práce,
  • koordinace a spolupráce při tvorbě vstupních analýz a cílů projektu, kalkulace finančních náležitostí projektu a nákladů spojených se službami při provádění energetického managementu,
  • reportování stavu realizace projektu směrem dovnitř projektového týmu i směrem ven na stranu zadavatele projektu,
  • rozvoj vztahů se zákazníkem.

Očekáváme:

  • VŠ,
  • prokazatelné zkušenosti s projekty EPC nebo TZB,
  • zkušenosti s vedením projektů, certifikace IPMA, PMI, PRINCE2 výhodou,
  • přehled o moderních technologiích inteligentních budov a OZE,
  • výbornou znalost MS Office, znalost MS Project a AutoCAD výhodou,
  • profesionalitu, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu,
  • pokročilou znalost AJ,
  • ŘP skupiny B.

Nabízíme:

  • Perspektivu v zázemí silné, dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Zajímavou práci v proaktivním přátelském týmu na projektech v oblasti energetické efektivnosti a ochrany klimatu. Možnost podílet se na zvyšování kvality života jak našich klientů, tak i svých kolegů,
  • Work-life balance nám není cizí – máme pružnou pracovní dobu, home office, k odpočinku 25 dní dovolené.
  • Podporujeme vzdělávání, odborný rozvoj a profesní růst, teambuildingy a firemní akce.
  • U nás dostanete služební automobil i k soukromým účelům.
  • Výběr dalších benefitů ponecháme na Vás – můžete využívat dotovanou MultiSport kartu, Makro kartu a mnoho dalších slev u našich obchodních partnerů…
  • V kanceláři vždy najdete občerstvení a dobrou kávu i čaj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Notebook
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců