Можливість для людей з України

Server Administrator (Linux/Unix/Windows)

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Okres Bruntál, Okres Bruntál, Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme mezinárodní tým, který se stará o podporu, automatizaci a správu dedikovaných serverů a souvisejících systémů. Právě teď hledáme několik nových kolegů nebo kolegyň, kteří mají základní znalost správy serverů v prostředí OS Linux/Unix nebo/a Windows a chtěli by dále rozšiřovat své znalosti. Pracujeme se systémem Solaris na bázi Unix, využíváme ale i linuxové distribuce CentOS, RedHat, Ubuntu nebo Debian. Děláme vše od implementací služeb, správy účtů až po systémové konfigurace. Samozřejmostí je každodenní využití angličtiny.

Nové kolegy/kolegyně umíme zaškolit i vzdáleně, ale z dlouhodobého hlediska budeme potřebovat i Vaši pravidelnou přítomnost na naší ostravské či pražské pobočce. Proto umíme Vaše případné přestěhování do Ostravy, Prahy či jejich okolí podpořit i finančním balíčkem, který máme pro tyto relokace určený.

OKIN Process patří k nejrychleji rostoucím poskytovatelům služeb v oblasti IT a telekomunikačních technologií, podpory prodeje, projektového managementu a zákaznické podpory. V naší společnosti pracuje více než 1 200 zaměstnanců, kteří působí ve třech centrech v Ostravě, Praze a San Antoniu v USA, a poskytují služby jak pro zákazníky z evropských, tak i světových trhů.

V jakých oblastech u nás můžete získat zkušenosti, co bude Vaší náplní práce?

  • Správa služeb na těchto serverech: DNS, SSL Certifikáty, Backup, a další.
  • Správa účtů, řešení technických problémů na serverech.
  • Konfigurace systémů a serverových řešení.
  • Získáte základní znalost problematiky Storage, virtualizace a networkingu.
  • Naučíte se komunikovat s klienty a být jejich přímou podporou.
  • Budete konfigurovat nový hardware.
  • Budete vzdáleně podporovat upgrady hardwaru v datacentrech.
  • Budete se podílet na aktualizacích softwaru a jeho údržbě.

Jaké zkušenosti budete potřebovat?

  • SŠ technického směru
  • Znalost angličtiny v psané i mluvené formě – nebojíte se ji používat na denní bázi.
  • Základní znalost operačního systému Windows ANEBO Linux a jeho distribucí (Red Hat, CentOS, Ubuntu, Fedora, Debian nebo jiné).
  • Orientujete se v IT, zkušenosti se správou serverů výhodou.
  • Jste týmový hráč a máte analytické myšlení.
  • Máte RHCSA certifikát nebo podobné certifikáty – toto je výhoda, ne však nutnost.

Proč právě si vybrat nás?

  • Dostanete příležitost začít svoji kariéru a získat zkušenosti v oboru.
  • Trénink a podpora našich kolegů, kteří Vám budou vždy k dispozici.
  • Poznáte unikátní technologická řešení společnosti Verizon Business v oblasti telekomunikací, automatizace a digitalizace, to vše v rámci jedné z největších datových sítí na světě.
  • Nabízíme profesní a osobní rozvoj, jazykové a interní akademie s možností získání certifikací.
  • Podpora při relokaci: stálá kontaktní osoba, pomoc na úřadech, podpora při překladu atd.
  • Elektronické stravenky, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
  • Atraktivní slevy v různých partnerských obchodech.
  • A mnoho dalších, jako jsou firemních akce a přátelskou firemní kulturu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Ubytování/příspěvek na ubytování
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců