Finanční poradce

Olga Čepelová

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 200 000 Kč/měsícodměny, zájezd do zahraničí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmu jednoho kolegu pouze s praxí min 3 roky v oboru. Vedení schůzek s klienty na volanými naším call centrem , dojíždění za klienty a práce finančního poradce, příprava administrativy, práce na PC, jednání s vedením spol. a s našimi obchodními partnery.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí silné společnosti, nadstandardní výdělky oproti konkurenci, bezplatné kanceláře, notebook, mobilní telefon, automobil, klientskou databázi, bezplatná školení a zapracování, bonusy formou zahraničních zájezdů a benefitů na pohonné hmoty.

Informace o náboru

Zašlete životopis v českém jazyce na [email protected]

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

25.8.2020 (zbývá ještě 12 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

PC - základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3
3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

zástupce společnosti SMS Finance a.s. Společnost se zaměřením na poradenskou činnost ve finančním sektoru.

Koštálkova 1536
26601 Beroun

Kontakt

ID: 3501689  Datum zveřejnění: 15.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc