Manager prodeje

Olga Čepelová

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.10.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
50 000-100 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení schůzek s našimi již stávajícími klienty, příprava administrativy, práce na PC, jednání s vedením spol. a s našimi obchodními partnery

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí silné společnosti, nadstandardní výdělky oproti konkurenci, bezplatné kanceláře, notebook, mobilní telefon, automobil, klientskou databázi, bezplatná školení, bonusy formou zahraničních zájezdů

Informace o náboru

Zašlete životopis v českém jazyce na [email protected]

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 19 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

zástupce společnosti SMS Finance a.s. Společnost se zaměřením na poradenskou činnost ve finančním sektoru.

Koštálkova 1536
26601 Beroun
ID: 3501689   Datum zveřejnění: 26.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50 000-100 000