Reagujte bez životopisu

Pomocná/ý pracovník/ce v kuchyni – Brno

OLMAN SERVICE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma OLMAN SERVICE s. r. o. hledá Pracovníky/ce pomocné síly do stravovacího zařízení (kuchyně) v Brně – Masarykova univerzita (Menza)

Pracovní doba: od 6.30 – 15.00 hodin

Mzda: 105 Kč/hod.

Požadujeme:

Potravinářský průkaz
Způsobilost pracovat v potravinářství
Samostatnost, spolehlivost, loajalita
Základní vzdělání

Bližší informace na telefonu: 774 177 729 nebo životopisy zasílejte na email: [email protected].

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Pravidelný měsíční příjem
Zajímavá a odpovědná práce
Jedinečné pracovní postupy
Dostatek času na zapracování
Pracovní oděv

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe výhodou
Spolehlivost
Pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pravidelný úklid - Pravidelný úklid vnitřních a venkovních ploch je hlavní službou, kterou v rámci komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí společnost OLMAN nabízí.

Hygienický servis - Služba hygienického servisu obsahuje nejen dodávku a doplňování hygienických náplní a potřeb, ale ucelená nabídka sanitárního vybavení také zajišťuje usnadnění každodenních starostí s čistotou.

Jednorázový úklid - Jsme personálně, technicky i technologicky připraveni realizovat různé druhy úklidů.

Péče o zeleň a zimní údržba - V rámci venkovního úklid nabízíme zahradnické práce a letní a zimní údržbu komunikací a ploch v průmyslových areálech a na parkovištích.
ID: 4412900  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 Kč/hod.