Pracovník/ce úklidu – Úrazová nemocnice Brno (pouze pro osobu OZP, OZZ)

OLMAN SERVICE s.r.o.

Místo práce
Zábrdovice, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
97 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme pracovníky/ce úklidu, osoby se zdravotním omezením na úklidové práce v Úrazové nemocnici Brno.

Jedná se o chráněné pracovní místo pro osoby se zdravotním omezením OZP, OZZ na HPP

Pracovní doba:

PO – PÁ od 6.00 – 13.00 hodin.

Požadujeme:

Osoba s ID
Min. ukončené základní vzdělání
Zkušenosti s úklidem vítány
Manuální zručnost

Bližší informace na telefonu: 730 186 797 nebo zasílejte životopisy na email: [email protected] Volejte prosím PO – PÁ mezi 8 – 15 hodinou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Ochranné pracovní prostředky
Práci na HPP pro osobu OZP, OZZ
Stabilní a pravidelnou měsíční mzdu
Možnost zaměstnaneckých půjček pro OZP
Náborový příspěvek až do výše 5.000 Kč pro OZP
Poskytneme Vám dostatek času na zapracování

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pravidelný úklid - Pravidelný úklid vnitřních a venkovních ploch je hlavní službou, kterou v rámci komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí společnost OLMAN nabízí.

Hygienický servis - Služba hygienického servisu obsahuje nejen dodávku a doplňování hygienických náplní a potřeb, ale ucelená nabídka sanitárního vybavení také zajišťuje usnadnění každodenních starostí s čistotou.

Jednorázový úklid - Jsme personálně, technicky i technologicky připraveni realizovat různé druhy úklidů.

Péče o zeleň a zimní údržba - V rámci venkovního úklid nabízíme zahradnické práce a letní a zimní údržbu komunikací a ploch v průmyslových areálech a na parkovištích.
ID: 4412903  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 97 Kč/hod.