Pracovník/ce ostrahy – Velké Meziříčí (určeno pro osobu OZP, OZZ)

OLMAN SERVICE s.r.o.

Místo práce
Velké Meziříčí, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
107 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme pro pracoviště firmy v areálu průmyslové zóny ve Velkém Meziříčí, osobu se zdravotním omezením OZP, OZZ na pozici pracovník/ce ostrahy.

Jedná se o denní/noční 12 hodinové směny, možnost plného nebo zkráceného úvazku.

Požadujeme:

Osoba s ID
Praxe a zkušenosti výhodou
Trestní bezúhonnost
Spolehlivost

Bližší informace na telefonu 733 164 583 nebo zasílejte životopisy na email: [email protected].

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Práci na HPP pro OZP, OZZ
Pravidelný měsíční příjem
Stabilní a dlouhodobou práci
Zaměstnanecké benefity a odměny

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

Strážný

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pravidelný úklid - Pravidelný úklid vnitřních a venkovních ploch je hlavní službou, kterou v rámci komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí společnost OLMAN nabízí.

Hygienický servis - Služba hygienického servisu obsahuje nejen dodávku a doplňování hygienických náplní a potřeb, ale ucelená nabídka sanitárního vybavení také zajišťuje usnadnění každodenních starostí s čistotou.

Jednorázový úklid - Jsme personálně, technicky i technologicky připraveni realizovat různé druhy úklidů.

Péče o zeleň a zimní údržba - V rámci venkovního úklid nabízíme zahradnické práce a letní a zimní údržbu komunikací a ploch v průmyslových areálech a na parkovištích.
ID: 4412907  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 107 Kč/hod.