Triedič balíkov

Olympia Personaldienstleistungen Deutschland GmbH

Miesto práce
Anderten Hannover, Nemecko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Triedenie a kladenie obalov rôznych rozmerov a hmotnosti na výrobnú linku na prepravu (práca môže byt fyzicky ťažká).
Balíky sa automaticky skenujú a musia byť oddelené pre rôzne poštové smerovacie čísla.

Praca od 02-10 alebo od 16-10

Platba je 10euro brutto 1x mesačne (15. deň v mesiaci)
Možnosť predčasného splatenia (koniec mesiaca, max 200 €)
151,67 hodín garantovane mesačne (cca 30 hodín na základe "počítadla pracovného času")
Ubytovanie je max 280 € za mesiac
Dopravu do práce a z práce zabezpečuje zamestnávateľ

Zmena:
• 5 pracovných dní v týždni
• Popoludnie: od 14:00 do 21:00
• Noc: od 23:00 do 07:00

Za nocne smeny 25% extra
Praca do konca decembra

Životopis v jazyku slovenským alebo maďarským alebo anglickým alebo nemeckým
Čistý vypis registra trestov
Kópia pasu alebo občianskeho preukazu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Skupina Deutsche Post DHL Group je poprednou svetovou poštovou a logistickou spoločnosťou. Skupina sa sústreďuje na to, že je prvou voľbou pre zákazníkov, zamestnancov a investorov vo svojich hlavných obchodných aktivitách po celom svete. Poskytuje pozitívny prínos k svetu tým, že spája ľudí a umožňuje globálny obchod a zároveň sa zaviazal k zodpovedným obchodným postupom, účelným environmentálnym aktivitám a firemnému občianstvu.
Deutsche Post DHL Group je poprednou svetovou poštoDeutsche Post DHL Group je poprednou svetovou poštovou a logistickou sDHL Group je poprednou svetovou poštovou a logistickou spoločnosťou. Skupina sa sústreďuje na to, že je prvou voľbou pre zákazníkov,e-commerce a dodávateľského reťazca.
Skupina Deutsche Post DHL Group je poprednou svetovou510 000 zamestnancov vo viac ako 220 krajinách a územiach na celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Muž alebo žena
Skúsenosti nemusí byt ale sú vítané
Osoba musí byť motivovaná a môže pracovať nezávisle

Personálna spoločnosť Olympia Personaldienstleistungen Deutschland,odborník na sprostredkovanie práce a priame zamestnávanoe, patrí s viac ako 30 ročnými skúsenosťami a rozsiahlou sieťou svojich pobočiek, k jednej z vedúcich personálnych spoločností na nemeckom pracovnom trhu.

Spoločnosť sa orientuje hlavne na obsadzovanie pozícií v oblasti výroby a priemyslu, logistiky, automotive a na obsadzovanie pozícií do call-centier.

Cieľom spoločnosti Olympia PDL je poskytovanie širokej palety personálnych služieb a hľadanie individuálnych personálnych riešení.
ID: 3181192  Datum zveřejnění: 7.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 €