Technolog - Rozpočtář

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Na Střílně 1929/8, 323 00 Plzeň - Bolevec nebo U Vlečky 440, Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
od 25.000 Kč dle praxe a výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BAVILA BY VÁS TATO PRÁCE?
Po proškolení a zacvičení budete zpracovávat cenové nabídky a kalkulace stavebních a elektro prací včetně materiálů pro výběrová řízení i pro realizaci, a budete za ně nést zodpovědnost. Většinou se bude jednat o kalkulace liniových staveb elektro (NN, VN či VVN) a rozvoden. Neumíte-li, naučíme Vás pracovat s rozpočtovacími programy (např. KROS).
Budete spolupracovat s kolegy z jiných oddělení – projektovými manažery, nákupčími. Nebudete jen sedět v kanceláři, ale dostanete se i na obhlídky staveb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
• mzdu od 25.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci)
• perspektivu rychlého mzdového růstu po úspěšném zapracování
• čtvrtletní odměny
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek zaměstnavatele na stravování (cca. 1500 Kč/měsíc)
• očkování proti klíšťové encefalitidě
Možno pracovat buď na pobočce v Ústí nad Labem nebo v sídle firmy v Plzni

Informace o náboru

Oslovili jsme Vás? Pošlete svůj životopis na [email protected]. s informací, o jakou pozici máte zájem. Ozve se Vám buď pracovník, v jehož týmu budete pracovat, nebo personalistka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví nebo energetika

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO BY MĚL NÁŠ ROZPOČTÁŘ SPLŇOVAT?
• má SŠ vzdělání se zaměřením na stavebnictví, případně na elektro - může být absolventem či studentem distančního studia VŠ
• má chuť do práce, praxi nemusí mít – tu získá u nás
• umí pracovat v MS Excel – pokročilá znalost
• je samostatný a zodpovědný a ochotný se dále vzdělávat
• umí případně pracovat s rozpočtovacím software KROS nebo podobným
• má řidičský průkaz sk. B a je aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme elektromontážní společnost s téměř 30letou tradicí a zakládáme si na příjemné a lidské firemní atmosféře. Svých zaměstnanců si vážíme - covid, necovid, u nás máte práci jistou. Protože právě díky Vám můžeme dále růst a přinášet energii do českých domovů a měst.
ID: 3172646  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 25.000 Kč dle praxe a výkonu