Řidič - jeřábník

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Na Střílně 1929/8, 323 00 Plzeň - Bolevec, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
od 23.000 Kč dle praxe a výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• řízení, práce s hydraulickou rukou, obsluha autojeřábu Tatra AD 20.2, realizace montážních zakázek VVN, obsluha a údržba strojů, práce po celé ČR (cestovní náhrady již z místa bydliště)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástupní mzda dle zkušeností od 23.000 Kč/měsíc
• Po zapracování možný růst základní mzdy
• Výkonností odměny v rozmezí 3.500 až 9.000 Kč měsíčně
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady v průměru 3.000 Kč měsíčně) a penzijní připojištění
• Očkování proti klíšťové encefalitidě

Informace o náboru

Oslovili jsme Vás? Pošlete svůj životopis na [email protected]. s informací, o jakou pozici máte zájem. Ozve se Vám buď pracovník, v jehož týmu budete pracovat, nebo personalistka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Řidičský průkaz

C, E

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
• Řidičský průkaz C + E
• Výhodou jeřábnický průkaz či profesní průkaz, ale nabízíme i možnost získat jeřábnický průkaz ZDARMA při setrvání uchazeče v zaměstnaneckém poměru v naší společnosti po dobu alespoň 24 měsíců ode dne převzetí osvědčení
• Zodpovědnost, časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme elektromontážní společnost s téměř 30letou tradicí a zakládáme si na příjemné a lidské firemní atmosféře. Svých zaměstnanců si vážíme - covid, necovid, u nás máte práci jistou. Protože právě díky Vám můžeme dále růst a přinášet energii do českých domovů a měst.
ID: 3172649  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 23.000 Kč dle praxe a výkonu