Projektant elektro (M/Ž) Praha

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Místo práce
Pujmanové 1221/4, Praha 4-Nusle, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsícNástupní mzda pro absolventy od 30.000 Kč/měsíc, pro uchazeče s praxí v oboru až 60.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projekční činnost elektrotechnického směru se zaměřením na rozvodny a transformovny VVN/VN včetně chránění, dálkového ovládání a vlastní spotřeby rozvoden

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cca. 1800 Kč/měsíc), penzijní připojištění a očkování, akciový plán pro zaměstnance, možnost firemní bezúročné půjčky
Technicky zajímavou práci pro tuzemské i zahraniční energetické společnosti
Moderní pracovní prostředí a technické zabezpečení
Možnost osobního a profesního růstu a odborného vzdělávání
Firemní akce (teambuilding, vánoční večírek, apod.)
Možnost jazykové výuky na pracovišti

Informace o náboru

Uvažujete o práci u nás? Pošlete nám svůj životopis na [email protected] a podívejte se na naši firmu na Welcome to the Jungle

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Energetika nebo silnoproudá elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chcete za sebou vidět odpovídající výsledky, chcete se vzdělávat, máte zájem o techniku, jste flexibilní a samostatný, umíte pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme elektromontážní společnost s téměř 30letou tradicí a zakládáme si na příjemné a lidské firemní atmosféře. Svých zaměstnanců si vážíme - covid, necovid, u nás máte práci jistou. Protože právě díky Vám můžeme dále růst a přinášet energii do českých domovů a měst.
ID: 3564105  Datum zveřejnění: 25.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc