Projektant elektro (M/Ž) Brno (Ref. č.: 5050/022020/BrnoE)

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Místo práce
Hády 968/2, Brno-Maloměřice a Obřany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsícNástupní mzda pro absolventy od 30.000 Kč/měsíc, pro uchazeče s praxí v oboru až 60.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projekční činnost elektrotechnického směru se zaměřením na rozvodny a transformovny VVN/VN včetně chránění, dálkového ovládání a vlastní spotřeby rozvoden

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cca. 1800 Kč/měsíc), penzijní připojištění a očkování, akciový plán pro zaměstnance, možnost firemní bezúročné půjčky
Technicky zajímavou práci pro tuzemské i zahraniční energetické společnosti
Moderní pracovní prostředí a technické zabezpečení
Možnost osobního a profesního růstu a odborného vzdělávání
Firemní akce (teambuilding, vánoční večírek, apod.)
Možnost jazykové výuky na pracovišti

Informace o náboru

Uvažujete o práci u nás? Pošlete nám svůj životopis na [email protected] a podívejte se na naši firmu na Welcome to the Jungle

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.4.2020 (zbývá ještě 25 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Energetika nebo silnoproudá elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - základy
AutoCAD - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chcete za sebou vidět odpovídající výsledky, chcete se vzdělávat, máte zájem o techniku, jste flexibilní a samostatný, umíte pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní dodávky v oblasti projektování, výstavby a oprav vedení všech napěťových úrovní, rozvoden a transformoven.
Spojujeme svět energií.

Na Střílně 1929/8
323 00 Plzeň - Bolevec
ID: 3879043  Datum zveřejnění: 25.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc