Reagujte bez životopisu

Mistr montáží elektro (Plzeň) - od 200 Kč/hod + odměny

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 34 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste rozený organizátor, kterého baví práce venku?
Chcete práci na ranní směny a vracet se každý den zpátky domů?

Pojďme se spojit, aktuálně hledáme kolegu, který povede partu 4-5 lidí budujících venkovní vedení nízkého a vysokého napětí.

CO BUDE VAŠÍ KAŽDODENNÍ ČINNOSTÍ?

• Budete realizovat montážní zakázky na stavbách NN/VN v Plzni a okolí.
• Povedete tým 4-5 pracovníků. Naplánujete a přidělíte jim práci, zaevidujete ji ve stavebním deníku a zkontrolujete i docházku.
• Baví Vás řízení? Skvělé! Ráno naberete své kolegy služebním autem a odvezete je na stavbu.
• V začátcích Vám vždy pomohou a poradí stavbyvedoucí, se kterými budete i následně dobrými parťáky.
• Uvidíte výsledky své práce, díky Vám nezůstanou lidé potmě.

CO BYSTE MĚL SPLŇOVAT?

• Neobejdete se bez osvědčení vyhlášky 50/78 Sb. minimálně § 6 nad 1000V nebo vyšší.
• Zvládáte základní práce na PC (čeká Vás primárně vyřizování emailů a zadávání docházky v systému – vše potřebné Vás naučíme).

Zaměstnanecké výhody, benefity

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

• Budete pracovat pouze na ranní směnu většinou pro společnosti jako je ČEZ a EG.D. (dříve E.ON).
• Získáte odměny za dobře zrealizované zakázky, dále čtvrtletní odměnu 2 tis. Kč za dodržování BOZP a vánoční prémie.
• Dáme Vám týden dovolené navíc, celkem tedy 25 dnů volna ročně.
• Vyplatíme cestovní náhrady ve výši cca 2 tis. Kč/měsíc.
• Poskytneme služební notebook a telefon i pro soukromé účely. Pro osobní využití si můžete zapůjčit i majetek firmy.
• Při práci budete používat moderní aku nářadí značek HILTI, BOSH, aku lisování a další.
• Přispějeme Vám 160,- Kč/měsíčně na údržbu pracovního oděvu.
• Proplatíme Vám očkování na klíšťovou encefalitidu (protože budete pracovat v terénu).
• Poskytujeme firemní bezúročné půjčky až do výše 100 tis. Kč. Nebo můžete investovat a zakoupit firemní akcie.
• Po roce Vám přispějeme na penzijní/životní pojištění ve výši 2 tis. Kč/měs.
• A v neposlední řadě Vás budeme podporovat v dalším profesním rozvoji (zvyšování paragrafu Vyhl. 50, rozšíření řidičského oprávnění a další).

Líbí se Vám tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi rádi co nejdříve spojíme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VÝHODOU PRO VÁS BUDE:

• Pokud máte zkušenosti s montážními zakázkami, protože povedete lidi, jejichž práci byste měl dobře znát.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme elektromontážní společnost s téměř 30letou tradicí a zakládáme si na příjemné a lidské firemní atmosféře. Svých zaměstnanců si vážíme - covid, necovid, u nás máte práci jistou. Protože právě díky Vám můžeme dále růst a přinášet energii do českých domovů a měst.
ID: 4208508  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc