Elektromechanik v průmyslové automatizaci - rozvaděče

OMNIS PROJEKT s.r.o.

Místo práce
Velešín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 44 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve firmě OMNIS PROJEKT s.r.o. řešíme technicky zajímavé projekty v průmyslové automatizaci.
Aktuálně bychom potřebovali pomoct se zapojováním rozvaděčů a zapojováním přístrojů na strojích.

Jedná se o technologické rozvaděče strojů obsahující řídící systémy a ostatní elektroniku strojů.
Jsme malý ale rychle se rozvíjející tým zabývající se oživováním strojů a průmyslových robotů.

Technické znalosti jsme schopni Vám postupně předat a naučit Vás vše potřebné. Na oplátku ale budeme potřebovat zájem o obor a chuť řešit tyto technické výzvy s námi.

Co budete společně s kolegy dělat:
- Zapojovat rozvaděče dle technické dokumentace
- Zapojovat senzory, motory a další přístroje na strojích
- Instalovat stroje společně s kolegy u zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
- Práce v perspektivním oboru průmyslové automatizace
- Flexibilní pracovní doba
- Práce na HPP na dobu neurčitou
- Vzdělávání v hard skills
- Práci s kolegy se zápalem o technologie
- Výborný kolektiv malého týmu
- Práci na zajímavých projektech v rámci České republiky
- Roční prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Především chuť do práce a zájem o obor
- Elektrotechnické vzdělání a základní orientaci ve schématech
- Technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OMNIS PROJEKT s.r.o. je rodinná firma, postupně budovaná na získaných profesních zkušenostech.
S několikaletou praxí v oboru průmyslové automatizace dodáváme řídící systémy strojů, robotická pracoviště a řešení automatizované výroby.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4521145  Datum zveřejnění: 15.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc