Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Elektromonter - letectvo

Onii s.r.o.

Miesto práce
Uganda (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie prác na opravách a modernizácii vrtuľníkov rodiny
Mi-8, Mi-17, Mi-172.
- výroba a kladenie elektrických zväzkov v súlade s elektrickými schémami
- montáž elektrických konektorov, spojovacích skriniek.
-skúsenosti v leteckom priemysle na príbuzných pozíciách od 1 roka;
-znalosť čítania elektrických schém;
-schopnosť pracovať s náradím na montáž moderných elektrických konektorov, zručnosť v spájkovaní.

- prácu v Ugandskej republike Yentebbe (úhrada nájomného, cestovných nákladov);
- pracovný režim: 5-dňový pracovný týždeň, 8-hodinový pracovný deň
- dovolenka 24 dni, platené nemocenské dávky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 248 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

elektromonter

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru do zahraničia a späť.
ID: 4776137  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac