Opatrovateľka/teľ Seniorov v Nemecku (Bayern) - bez poplatkov

OnTime Solutions GmbH

Miesto práce
Bayern, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
10,55€ Brutto + 9,50€ Netto/den

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zdravotné sestry, skúsené optarovateľky, záujemcov s opatrovateľským kurzom a so silným sociálnym cítením.

Opatrovateľ/ka do domova dôchodcov v Bavorsku.(Bayern)

- mzda od 10,55 (Brutto) + Poplatky: 9,50€/deň (Netto)
+50 % príplatok za Nedeľe +25% Príplatok za nočné ( nie všade sa pracuje nočné)
+ 100% príplatok za Sviatky
+ Ubytovanie zdarma
- poskytovanie starostlivosti seniorom pri oblečený, pri osobnej hygiene, pri obliekaní
- pomoc pri mobilizácie, polohovanie (mobilné a imobilné seniori)
- dokumentácia

Špeciálne pre zrdavotné sestry:

Vybavujeme Annerkennung(uznanie) Vašich vysvedčení (zdarma) pre Nemecko.
Vybavovanie trvá po predložení všetkých dokumentov priblížne 4-8 týždňov, do vtedy ste zamestnaný ako pomocný assistent.
Po uznaní začiatočný plat je okolo 2500€ v hrubom + príplatky.

Po pri práci je nutné navštevovať kurz nemeckého jazyka( hradené od zamestnávateľa)!!

Ubytovanie je zabezpečené ( najmä priamo v domove dôchodcov).

Für renommierte stationäre und ambulante Pflegeeinrichtungen in Ingolstadt und Umgebung suchen wir Sie, zum nächstmöglichen Zeitpunkt Pflegehelfer (m/w).

Ihre Aufgaben

Durchführung der Grundpflege
Behandlungspflege
Pflegedokumentation
Ihre Qualifikationen

Mindestens eine dreimonatige Ausbildung zum Pflegehelfer /m/w)
Freude im Beruf
Selbständige Arbeitsweise
Verantwortungsbewusstsein
Bereitschaft zur Schichtarbeit

Wir bieten
- Unbefristeter Arbeitsvertrag mit interessanten Entwicklungsmöglichkeiten
- Lohn siehe oben
- Interessante Qualifizierungen mit Kostenübernahme
- Individuelle persönliche Betreuung
- Gratis Unterkunft

- nemecká pracovná zmluva
- ubytovanie zadarmo priamo v mieste , Auto nie je nutné
- Trvalý pracovný pomer
- Môžnosť záloh
- Vianočná gratifikácia
- Bezplatné pracovné oblečenie

Životopisy očakávame spolu s vysvedčením alebo s dokladom o opatrovateľskom kurze cez Email.
Môžete Nás kontaktovať aj cez telefón od 09:00 - 16:00 hodín.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Domov dôchodcov v Ingolstadt a okolie 50km.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotný assistent, Zdravotná sestra, Opatrovateľ

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je odborné vzdelanie v oblasti zdravotníctva alebo absolvovanie opatrovateľského kurzu a pokrocilá znalosti nemeckeho jazyka.

On-Time Solutions je Váš partner, pokiaľ ide o prácu v Nemecku. Umiestnenie a starostlivosť o svojich Zamestnancov je pre nás veľmi dôležité. Našou stratégiou, budeme Vás podporovať pri hľadaní nové výzvy v Zahraničí.
Zameriavame sa najmä na obsadzovanie vhodných pracovníkov na kvalifikované a pomocné pracovné pozície v Zdravotníctve, v Automobilovom priemysle, v strojárstve, Hotelierstve ako aj v iných oblastiach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ontime Solutions GmbH
Herzog-Ludwig-Strasse 22
93333 Neustadt an der Donau
Nemecko

ID: 3303599   Datum zveřejnění: 17.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   10,55€ Brutto + 9,50€ Netto/den