Skladník/komisionér

OPPM Office Professional Personalmanagement GmbH

Miesto práce
Bahnhofstraße 46, 99084 Erfurt, Nemecko
9,50 € +príplatky 50% nedeľa, 100 % sviatok. Mesačne výkonnostne odmeny -pri splnení objednávok .(Od 200€ Brutto mesačne )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Pracovník jazdi na nízkozdvižnom vozíku a ukladá tovar podľa zaradenia .
•Sortovanie tovaru podľa objednávok .
• Pomocné prace
• Balenie
• Jedno zmenná prevádzka
• Pracuje sa od Nedele do piatku od 08.00-17.00 hod.

• Nemecký zamestnávateľ.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Mesačne výkonnostne odmeny -pri splnení objednávok .(Od 200€ Brutto mesačne )
• Práca je vhodná aj pre skupinku kamarátov /stačí ak jeden rozumie po nemecky/.
• Platba daní , sociálnych a zdravotných príspevkov nemeckým zamestnávateľom
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vyplácanie záloh
• Dlhodobé zamestnanie
• Stabilné zamestnanie
• Možnosť zvýšenia mzdy
• Práca nie je na turnusy !

Informácie o výberovom konaní

• Vlastne auto je výhodou slúži na dopravu do zamestnania.
• Zamestnanec si stravu zabezpečuje sám.
• Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.
• Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho platu sumou 250 €-300€ /osoba/
• Ubytovanie zabezpečene v dvojpostelových izbách .
• Kompletne zariadených bytoch ./kuchynka ,wifi, Parkovisko/

Práca je vhodná pre uchádzačov s čistým registrom trestov.
•V prípade záujmu nás kontaktujte na dole uvedenom telefónom čísle a dohodnite si termín a rezerváciu nástupu v pracovných dňoch od 08.00 -17.00 hod.

Ak Vás táto ponuka zaujala , zašlite svoj životopis
+ foto tvare .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistická firma s veľkou sieťou skladových priestorov v rámci celého Nemecka .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

OFFICE Personaldienstleistungspaket
In allen Niederlassungen der OFFICE Personal - Gruppe begegnen Ihnen Mitarbeiter, die über jahrelange Erfahrungen im Bereich der Personaldienstleistungen verfügen.

Ihr Ziel ist es, das OFFICE Personaldienstleistungspaket Ihren Bedürfnissen anzupassen und mit ihrem fachlichen Wissen maßgeschneiderte Lösungen für Ihr Unternehmen oder Ihre Suche nach Ihrem Traumjob zu finden.
Hierbei stehen Ihre Vorstellungen und die Situation in Ihrem Unternehmen absolut im Vordergrund.
Mit der Flexibilität, der Kompetenz und der Zuverlässigkeit von OFFICE Personal haben Sie den richtigen Partner an Ihrer Seite.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3326911  Datum zveřejnění: 5.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,50 € +príplatky 50% nedeľa, 100 % sviatok. Mesačne výkonnostne odmeny -pri splnení objednávok .(Od 200€ Brutto mesačne )