Opatrovateľ/ka do Nemecka –Mníchov

OPPM OFFICE Professional Personalmanagement GmbH

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 11€-13.50 €/hod /2000 €-2500 €/ Brutto/+príplatky 25% nočná,50% nedeľa, 100 % sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pre významných klientov v odbore zdravotníctva v Nemecku v Mníchove hľadáme nasledovne voľne pracovne miesta : Opatrovateľ/ka
Jedna sa o nasledovne zariadenia :
• Nemocnice
• Domovy dôchodcov
• Sociálne zariadenia s stálou opaterou
• Opatrovanie mobilných a imobilných klientov

• Nemecký zamestnávateľ.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Platba daní , sociálnych a zdravotných príspevkov nemeckým zamestnávateľom
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vyplácanie záloh
• Dlhodobé zamestnanie
• Stabilné zamestnanie
• Možnosť zvýšenia mzdy
• Možnosť nadčasov
• Práca nie je na turnusy !
• Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.
• Keď bývate priamo v zariadení kde pracujete tak je ubytovanie bezplatne .
• V prípade ak zdravotne zariadenie neposkytuje ubytovanie ,tak Vám zabezpečíme ubytovanie a polovicu nákladov znášame my .
• Poskytujeme príspevok na dopravu do zamestnania .
• Pracovná ponuka je vhodná pre ľudí, ktorí si hľadajú dlhodobú a stabilnú prácu
• V prípade záujmu nás kontaktujte na dole uvedenom telefónom čísle a dohodnite si termín a rezerváciu nástupu v pracovných dňoch od 08.00 -17.00.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis + foto tvare .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sociálne cítenie
Zodpovednosť
Opatrovateľský kurz

OFFICE Personaldienstleistungspaket
In allen Niederlassungen der OFFICE Personal - Gruppe begegnen Ihnen Mitarbeiter, die über jahrelange Erfahrungen im Bereich der Personaldienstleistungen verfügen.

Ihr Ziel ist es, das OFFICE Personaldienstleistungspaket Ihren Bedürfnissen anzupassen und mit ihrem fachlichen Wissen maßgeschneiderte Lösungen für Ihr Unternehmen oder Ihre Suche nach Ihrem Traumjob zu finden.
Hierbei stehen Ihre Vorstellungen und die Situation in Ihrem Unternehmen absolut im Vordergrund.
Mit der Flexibilität, der Kompetenz und der Zuverlässigkeit von OFFICE Personal haben Sie den richtigen Partner an Ihrer Seite.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

OFFICE Professional Personalmanagement GmbH
Bahnhofstraße 46
99084 Erfurt
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Norbert Refka. Elena Refková.
Tel.: 0049361/65469023, 004915158015678,0049361/65469024
E-mail: poslať životopis
ID: 3545495   Datum zveřejnění: 22.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Od 11€-13.50 €/hod /2000 €-2500 €/ Brutto/+príplatky 25% nočná,50% nedeľa, 100 % sviatok