Zdravotná sestra do Erfurt -Nemecko

OPPM OFFICE Professional Personalmanagement GmbH

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pre významných klientov v odbore zdravotníctva v Nemecku v Erfurt
hľadáme nasledovne voľne pracovne miesta :
Jedna sa o nasledovne zariadenia :Zdravotná sestra
• Nemocnice
• Domovy dôchodcov
• Sociálne zariadenia s stálou opaterou

Informácie o mzde

Od 13.00€-16.00€ /hod // Brutto/+príplatky 25% nočná,50% nedeľa, 100 % sviatok

• Nemecký zamestnávateľ.
• Preplácame Vám cestovne náklady do zamestnania .
• Po 6 týždňoch pri splnení pracovných povinnosti vyplácame zamestnancom prémie .
• Nemecká pracovná zmluva.
• Platba daní , sociálnych a zdravotných príspevkov nemeckým zamestnávateľom
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vyplácanie záloh
• Dlhodobé zamestnanie
• Stabilné zamestnanie
• Možnosť zvýšenia mzdy
• Možnosť nadčasov
• Práca nie je na turnusy !
• Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.
• Ubytovanie zabezpečene v 3- izbových bytoch po 2 na izbe cena za mesačný nájom 150€ - osoba../kuchynka ,wifi, Parkovisko/
• Ubytovanie sa hradí až s výplaty formou zrážky so mzdy.
• Pracovná ponuka je vhodná pre ľudí, ktorí si hľadajú dlhodobú a stabilnú prácu
• V prípade záujmu nás kontaktujte na dole uvedenom telefónom čísle a dohodnite si termín a rezerváciu nástupu v pracovných dňoch od 08.00 -17.00.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis v Nemeckom jazyku+ foto tvare

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

• Nemocnice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

OFFICE Personaldienstleistungspaket
In allen Niederlassungen der OFFICE Personal - Gruppe begegnen Ihnen Mitarbeiter, die über jahrelange Erfahrungen im Bereich der Personaldienstleistungen verfügen.

Ihr Ziel ist es, das OFFICE Personaldienstleistungspaket Ihren Bedürfnissen anzupassen und mit ihrem fachlichen Wissen maßgeschneiderte Lösungen für Ihr Unternehmen oder Ihre Suche nach Ihrem Traumjob zu finden.
Hierbei stehen Ihre Vorstellungen und die Situation in Ihrem Unternehmen absolut im Vordergrund.
Mit der Flexibilität, der Kompetenz und der Zuverlässigkeit von OFFICE Personal haben Sie den richtigen Partner an Ihrer Seite.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

OFFICE Professional Personalmanagement GmbH
Bahnhofstraße 46
99084 Erfurt
Nemecko
ID: 3545497   Datum zveřejnění: 23.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Od 13.00€-16.00€ /hod // Brutto/+príplatky 25% nočná,50% nedeľa, 100 % sviatok