Lešenári do Fínska

Opteam Finland

Miesto práce
Fínsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
od Septembra
Ponúkaný plat (brutto)
12,45 €/h brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zakladanie lešení s prihliadnutím na nosnosť podkladu.
Montovanie a demontovanie lešení.
Osádzanie ochranných zábradlí, ochranných sietí, rebríkov, podláh a zarážok brániacich pádu predmetov z lešenia.
Zodpovedanie za správne založenie, ukotvenie a zmontovanie lešenia.
Demontovanie lešení a ochranných sietí po ukončení montážnych prác.
Skúsenosti s prácou vo výškach.
Angličtina výhodou.

Ubytovanie zabezpečené, platené zamestnancom 380 euro/mesiac
+ Príplatok pekkaspäivä daný zo zákona : 7,7%
+ Dovolenka 18,5%

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať, akonáhle to bude možné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je expertom a jedným z lídrov v oblasti montáže a demontáže lešení vo Fínsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Platný preukaz lešenára
Fyzická zdatnosť
Dôslednosť, precíznosť
Zodpovednosť
Dobrý zdravotný stav

Opteam is a responsibly innovative personell services company established in Finland in 1999. We have developed customizable solutions applicable in all business fields to rapidly changing work situations in labour-intensive sectors. We offer services for both long-term developments of human resources and in unforeseen situations affecting the staff. At the moment, there are more than 150 Opteam members, at a total of 30 locations throughout Finland, Poland, Slovakia and Phillipines.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jozefská 7
81106 Bratislava
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1530194   Datum zveřejnění: 7.8.2017