Hľadáme skúsených bagristov do Fínska/ Experienced excavator drivers wanted in Finland

Opteam Finland

Miesto práce
Fínsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Apríl, Máj 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
14 -16 euro/hodina + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá stavebnými prácami hľadáme pracovníkov do tímu v oblasti Helsiniek. Predovšetkým sa jedná o výkopové práce, aby následne domácnosti mohli byť pripojené na optickú sieť.

Bagrista má na starosti obsluhu bagra (nosnosť 800-1000kg alebo 3-5t) a prácu s ním: Bagrovanie a výkopové práce pri pokládke optických káblov.

- 14-16€/hr. + 6,3% (cca. 2500 - 2850€/brutto/mesiac) - záleží od skúseností a úrovne angličtiny
- prac. čas: pondelok - sobota 8-10 hod./deň
- Letenka: platí si zamestnanec
- Ubytovanie: platí si zamestnanec (max. 300€)
- Práca pre stabilnú spoločnosť
- Fínska pracovná zmluva na dobu 6 mesiacov (odpracované mesiace sa rátajú do dôchodku vo Fínsku)

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na [email protected], alebo aplikujte priamo cez daný link.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- platný strojnícky preukaz alebo dokument, oprávňujúci riadenie daných strojov (preukaz obsluhy stavebných strojov)
- znalosť technickej dokumentácie (výkopových máp)
- dobrá fyzická kondícia
- práca vonku
- výhodou je skúsenosť s pokladaním optických káblov
- flexibilita

Opteam is a responsibly innovative personell services company established in Finland in 1999. We have developed customizable solutions applicable in all business fields to rapidly changing work situations in labour-intensive sectors. We offer services for both long-term developments of human resources and in unforeseen situations affecting the staff. At the moment, there are more than 150 Opteam members, at a total of 30 locations throughout Finland, Poland, Slovakia and Phillipines.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jozefská 7
81106 Bratislava

ID: 3175386   Datum zveřejnění: 21.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   14 -16 euro/hodina + bonusy