Lešenári do Nórska/Scaffolders in Norway!

Opteam Finland

Miesto práce
Nórsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
19.3.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
190 NOK/hod/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zakladanie lešení s prihliadnutím na nosnosť podkladu pri výstavbe domov/bytových jednotiek
- Montovanie a demontovanie lešení/ochranných sietí
- Osádzanie ochranných zábradlí, ochranných sietí, rebríkov, podláh a zarážok brániacich pádu predmetov z lešenia.
- Zodpovedanie za správne založenie, ukotvenie a zmontovanie lešenia.

• Ubytovanie zabezpečené na začiatku projektu, platené zamestnancom + príspevok zamestnávateľa
• Cesta do/v Nórsku: hradená zamestnancom
• Garancia 37,5 hod./týždeň
• Turnusy: 4/6 týždňov IN a 1/2 týždne OFF
• + Dovolenka 12% preplatená raz ročne alebo pri skončení prac. pomeru

V prípade záujmu nám prosím zašlite svoj životopis priamo cez daný link, alebo mailom na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Podmienky:
• Oprávnenie pre montáž lešenia v Nórsku ( Stillas certificate)na základe §17-4 (v minulosti § 46C)
• Fall protection course
• Skúsenosti s prácou lešenára aspoň 1 rok
• Komunikatívna angličtina (A2-B1) alebo 1+1
• Dobrý zdravotný stav
• Zodpovednosť a dôslednosť
• Schopnosť pracovať v teame

Kurzy vieme zorganizovať v prípade záujmu a cena sa strhne potom z výplaty.

Opteam is a responsibly innovative personell services company established in Finland in 1999. We have developed customizable solutions applicable in all business fields to rapidly changing work situations in labour-intensive sectors. We offer services for both long-term developments of human resources and in unforeseen situations affecting the staff. At the moment, there are more than 150 Opteam members, at a total of 30 locations throughout Finland, Poland, Slovakia and Phillipines.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jozefská 7
81106 Bratislava

ID: 3283316   Datum zveřejnění: 28.2.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   190 NOK/hod/brutto