PHP nebo JAVA- , My SQL - programátor v Praze

OPTIM services s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
Měsíční základ 1500 EUR, odměny dle zkušeností a výkonů až 1000 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš se podílet na vývoji, testování a technické podpoře české mobilní aplikace s mezinárodním přesahem. Aktuálně je aplikace v české, německé, anglické a španělské verzi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na velmi zajímavém projektu, s novými technologiemi, v mladém kolektivu, ...
Budeš mít možnost ovlivnit pracovní prostředí, pracovní dobu a zaměstnanecké benefity. Těšíme se na Tvé návrhy.

Informace o náboru

Pokud Tě naše nabídka zaujala, tak nám pošli životopis a napiš k němu pár vět o sobě. Ozveme se Ti nejpozději do 3 dnů a dohodneme se na dalším postupu.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

17.8.2018 (zbývá ještě 1 den)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - pokročilý
PHP - pokročilý
MySQL - expert

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT, matematika nebo podobném
• zkušenost s Behavior Driven Development přístupem
• znalost programovacího jazyka JAVA nebo PHP 7, Symfony
• znalost Doctrine
• znalost MySQL databází
• znalost GitLab - git flow

Pracovitý, cílevědomý, spolehlivý, týmový hráč, s pozitivní myšlením.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá, ryze česká společnost, která vyvíjí, prodává, provozuje a zajišťuje technickou podporu aplikace pro správu nákladních pneumatik OptimTyre. Aplikace pomáhá uživatelům (dopravci, pneuservisy) zlepšit péči o pneumatiky, zvýšit kilometrový proběh a šetřit náklady. Aktuálně máme zákazníky v ČR, Slovensku, Rakousku a pracujeme na vstupu na další trhy.

Rybízová 1870
28922 Lysá nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Antonín Růžička
Tel.: +420731739285
E-mail: poslat životopis
ID: 3450164   Datum zveřejnění: 16.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Měsíční základ 1500 EUR, odměny dle zkušeností a výkonů až 1000 EUR