PHP nebo JAVA- , My SQL - programátor v Praze

OPTIM services s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Měsíční základ 1500 EUR, odměny dle zkušeností a výkonů až 1000 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš se podílet na vývoji, testování a technické podpoře české mobilní aplikace s mezinárodním přesahem. Aktuálně je aplikace v české, německé, anglické a španělské verzi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na velmi zajímavém projektu, s novými technologiemi, v mladém kolektivu, ...
Budeš mít možnost ovlivnit pracovní prostředí, pracovní dobu a zaměstnanecké benefity. Těšíme se na Tvé návrhy.

Informace o náboru

Pokud Tě naše nabídka zaujala, tak nám pošli životopis a napiš k němu pár vět o sobě. Ozveme se Ti nejpozději do 3 dnů a dohodneme se na dalším postupu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý
PHP - Pokročilý
MySQL - Expert

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT, matematika nebo podobném
• zkušenost s Behavior Driven Development přístupem
• znalost programovacího jazyka JAVA nebo PHP 7, Symfony
• znalost Doctrine
• znalost MySQL databází
• znalost GitLab - git flow

Pracovitý, cílevědomý, spolehlivý, týmový hráč, s pozitivní myšlením.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá, ryze česká společnost, která vyvíjí, prodává, provozuje a zajišťuje technickou podporu aplikace pro správu nákladních pneumatik OptimTyre. Aplikace pomáhá uživatelům (dopravci, pneuservisy) zlepšit péči o pneumatiky, zvýšit kilometrový proběh a šetřit náklady. Aktuálně máme zákazníky v ČR, Slovensku, Rakousku a pracujeme na vstupu na další trhy.
ID: 3450164  Datum zveřejnění: 16.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Měsíční základ 1500 EUR, odměny dle zkušeností a výkonů až 1000 EUR