Vodič vysokozdvižného vozíka - Staplerfahrer/in

OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihned
9,9 - 11,62 EUR/hod.Plat Brutto min. 9,90 Eur -11,62 Eur + vianocny a dovolenkový benefit

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladovanie tovaru pomocou vysokozdvižného vozíka.
Stellenbeschreibung:
Zu besetzen sind mehrere Vollzeit-Stellen als Staplerfahrer in 96129 Strullendorf (bei Bamberg) in der Dauerspätschicht.

Zu Ihren Aufgaben zählen:

• Ware mit dem Gabelstapler einlagern

• Trvalé zamestnanie na nemeckú prac. zmluvu
• Platba podľa tarify (IGZ), hrubá hodinová mzda: od 9,90 - 10,62 €
• VMA (náklady): 5 € za pracovný deň (3 mesiace bez dane, zdaniteľné po 3 mesiacoch)
• Mzda za dovolenku
• vianočný bonus
• platené nadčasy
• Ubytovanie zabezpecuje zamestnávatel -> od 5-20 km od miesta výkonu práce
• Na ubytovanie je potrebné si priniest prikrývky, vankúše, postelné prádlo, kuchynské potreby, prip. svoj televízor
• Parkovisko zabezpečené
Was bieten wir?

• Unbefristetes Arbeitsverhältnis
• Bezahlung nach Tarif (IGZ), Brutto-Stundenlohn: 10,62 €
• VMA (Spesen): 5 € pro Arbeitstag (3 Monate steuerfrei, nach 3 Monaten steuerpflichtig)
• Urlaubsgeld
• Weihnachtsgeld
• bezahlte Überstunden
• Unterkunft inkl. Internet (wird vom Arbeitnehmer gestellt) -> nur 5 km vom Arbeitsort entfernt
• für die Unterkunft wird gebraucht: Decke, Kissen, Bettbezüge
• Fahrgemeinschaft ist möglich

Pracovný čas: Strullendorf: Na plný úväzok trvalá oneskorená zmena od 11:00 do 20:00
Najmenej 38,5 hodiny týždenne
Pondelok až piatok

Miesto práce: Sonneberg, 3 -zmenový systém
Predpoklad: dobrá znalosť nemeckého jazyka, počítačové zručnosti (skenovanie atď.), Obsluha paletového vozíka atď.

Nemecké zivotopisy prosíme zasielat na uvedenú Email adresu, na SMS-ky neodpovedáme. Informácie telefonicky len pocas prac. dní !
Arbeitsorte: 96129 Strullendorf
Arbeitsplätze Anzahl: 4

Beginn der Tätigkeit: Sofort

Arbeitszeit: Vollzeit – Dauerspätschicht von 11:00 – 20:00 Uhr
Mindestens 38,5 Wochenstunden
Montag bis Freitag

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

priemysel-výroba plastových castí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Vodic vysokozdvizného vozíka

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s jazdou na vysokozdvižných vozíkoch aj na vysokých pozíciách
Samostatnost, presnost, spoľahlivost a efektivita
Vysoká angažovanosť a tímový duch
Vodičský preukaz (B) a požadované Auto
Ihre Qualifikationen:

• Erfahrung im Staplerfahren, gerne auch im Hochregal
• Selbständige, genaue, zuverlässige und teamfähige Arbeitsweise
• Hohe Einsatzbereitschaft und Teamfähigkeit
• Führerschein (B) und PKW wünschenswert
• gute Deutschkenntnisse
• Keine Führungsverantwortung

Dňa 1. februára 1997 vtedajší akcionári Claus Böhm a Heiko Boog založili spoločnosť OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH so sídlom v Bayreuthe. V priebehu rokov sa otvárali početné nové pobočky v Bavorsku, Durínsku, Sasku a sieť zákazníkov sa neustále rozširovala. Vďaka spoľahlivému a serióznemu riadeniu projektov udeľuje Bavorský štátny úrad práce OPTIMA GmbH v roku 2000 trvalé povolenie na dočasné zamestnanie. V súcasnosti nám prosperuje aj ďalších 7 pobočiek v rôznych regiónoch Nemecka.
Optima Personal-Dienstleistungen GmbH Niederlassung Bayreuth

Am 01.02.1997 gründeten, die damaligen Gesellschafter Claus Böhm und Heiko Boog die OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH mit Hauptsitz in Bayreuth.

Im Laufe der Jahre werden zahlreiche neue Niederlassungen in Bayern, Thüringen und Sachsen eröffnet und das Kunden- Netzwerk kontinuierlich erweitert. Dank der soliden und seriösen Projektabwicklung erteilt das Landesarbeitsamt Bayern OPTIMA, im Jahre 2000, die unbefristete Erlaubnis zur gewerbsmäßigen Arbeitnehmerüberlassung.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3786468  Datum zveřejnění: 14.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,9 - 11,62 EUR/hod.Plat Brutto min. 9,90 Eur -11,62 Eur + vianocny a dovolenkový benefit