Pomocník pri balení na montážnej linke / Helfer/in Verpackung (Fließbandarbeit)

OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH

Miesto práce
95359 Kasendorf, Nemecko
Termín nástupu
04.11.2019
9,96 - 10 EUR/hod.9,96 a Preplatené dovolenky +Vianocny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Balenie tovaru / malých častí na montážnej linke
• Ukladanie tovaru na pás
• Kontrola kvality

2 zmenná ptevádzka
Ranná zmena: 06:00 - 14:00
Poobedná zmena: 14:00 - 22:00
Stellenbeschreibung:

Zu besetzen sind mehrere Vollzeit-Stellen als Helfer/In in der Verpackung am Fließband in 95359 Kasendorf im Wechsel der Früh- und Spätschicht.
Frühschicht: 06:00 – 14:00 Uhr
Spätschicht: 14:00 – 22:00 Uhr

Zu Ihren Aufgaben zählen:

• Verpackung von Ware/Kleinteilen am Fließband
• Ware auf das Band legen
• Qualitätskontrolle

Čo ponúkame?

- trvalé zamestnanie
- platba podľa tarify (IGZ), hrubá hodinová mzda: 9,96 €
- Preplatené dovolenky
- vianočné bonus
- Ubytovanie vrátane internetu (poskytované zamestnávate´lom) -> len 7 km od miesta výkonu práce, cena ubytovania na osobu/mesiac: 220-250 Eur
- Na ubytovanie je potrebné z hygienických dovodov si priniest:: prikrývky, vankúše, obliečky na prikrývky, kuchynské potreby.
- Možné parkovisko
Was bieten wir?

- Unbefristetes Arbeitsverhältnis
- Bezahlung nach Tarif (IGZ), Brutto-Stundenlohn: 9,96 €
- Urlaubsgeld
- Weihnachtsgeld
- Unterkunft inkl. Internet (wird vom Arbeitnehmer gestellt) -> nur 7 Km vom Arbeitsort entfernt
- für die Unterkunft wird gebraucht: Decke, Kissen, Bettbezüge
- Fahrgemeinschaft evtl. möglich

- Netolerujeme pravidelné uzívanie omamných latok na ubytovniach a pracoviskách
- Pozadujeme prísne dodrziavanie nocného a denného kludu, udrziavanie cistoty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zamestnávateľ:
Pobočka Optima Personal Services GmbH Bayreuth

1. februára 1997 bývalí akcionári Claus Böhm a Heiko Boog založili spoločnosť OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH so sídlom v Bayreuthe.

V priebehu rokov sa otvorili početné nové pobočky v Bavorsku, Durínsku a Sasku a sieť zákazníkov sa neustále rozširovala. Vďaka solídnemu a serióznemu riadeniu projektov udeľuje Bavorský štátny úrad práce OPTIMA v roku 2000 neobmedzené povolenie na dočasné zamestnanie.
Arbeitgeber:
Optima Personal-Dienstleistungen GmbH Niederlassung Bayreuth

Am 01.02.1997 gründeten, die damaligen Gesellschafter Claus Böhm und Heiko Boog die OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH mit Hauptsitz in Bayreuth.

Im Laufe der Jahre werden zahlreiche neue Niederlassungen in Bayern, Thüringen und Sachsen eröffnet und das Kunden- Netzwerk kontinuierlich erweitert. Dank der soliden und seriösen Projektabwicklung erteilt das Landesarbeitsamt Bayern OPTIMA, im Jahre 2000, die unbefristete Erlaubnis zur gewerbsmäßigen Arbeitnehmerüberlassung.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

IHRE KARRIERE IN DER MÖBEL­BRANCHE

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vaša kvalifikácia:
- NEMECKÝ zivotopis na kontaktnú Email adresu
- Vodičský preukaz (B) a požadované auto
- Nezávislý, presný, spoľahlivý a tímový spôsob práce
- znalosti nemeckého jazyka A2
Ihre Qualifikationen:

- Führerschein (B) und PKW wünschenswert
- Selbständige, genaue, zuverlässige und teamfähige Arbeitsweise
- Deutschkenntnisse (ausreichend)
- Keine Führungsverantwortung

Dňa 1. februára 1997 vtedajší akcionári Claus Böhm a Heiko Boog založili spoločnosť OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH so sídlom v Bayreuthe. V priebehu rokov sa otvárali početné nové pobočky v Bavorsku, Durínsku, Sasku a sieť zákazníkov sa neustále rozširovala. Vďaka spoľahlivému a serióznemu riadeniu projektov udeľuje Bavorský štátny úrad práce OPTIMA GmbH v roku 2000 trvalé povolenie na dočasné zamestnanie. V súcasnosti nám prosperuje aj ďalších 7 pobočiek v rôznych regiónoch Nemecka.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3797838  Datum zveřejnění: 29.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,96 - 10 EUR/hod.9,96 a Preplatené dovolenky +Vianocny bonus