Strojní údržbář - Ústí nad Orlicí - nástup ihned

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Ústí nad Orlicí, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
09.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
100-130Kc/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaměstnanec bude pracovat částečně na údržbě CNC strojů a částečně bude provádět složitější montážní práce. Jednosměnný provoz.
Místo výkonu: Ústí nad Orlicí, (Pardubický kraj) blízko České Třebové)

Zamestnanecké výhody, benefity

Mzda v rozmezí 100 - 135,-/hod
roční bonus - 13.plat
prémie 2 - 3.000,-/ měsíčně
bonusy za plnění norem až 1000,-/měsíčně
penzijní připojištění
dovolená navíc
zaměstnanecký program pro výhodné telefonování
dotované stravování a další zaměstnanecké výhody dle platné kolektivní smlouvy

Informácie o výberovom konaní

jednosměnný provoz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zakázková výroba strojů

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

SOU/SŠ technického směru (elektro výhodou)
praxe v oblasti údržby a servisu
manuální zručnost
flexibilita a pracovitost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Optima Recruitment Europe je medzinárodná personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou na európskom trhu práce. Naša centrálna pobočka sa nachádza v Českej republike, ďaľšie zastúpenie v Írsku, Holandsku a Nemecku. Medzinárodná posobnosť nám umožňuje poskytovať kvalitné služby takisto za hranicami týchto krajín.
Spoločnosť je držiteľom povolenia k sprostredkovaniu práce.
Některé z našich inzerátů, bez ohledu na místo jejich zveřejnění, mohou být napsány v ženském nebo mužském rodě, a to pouze z důvodu maximální plynulosti a srozumitelnosti textu. Přístup naší společnosti ke všem zájemcům o pracovní pozice není jakkoli genderově či jinak diskriminačně ovlivněn.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3412644  Datum zveřejnění: 9.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100-130Kc/hod