Nástrojaři s ubytováním - Mladá Boleslav

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
35000 - 50000 Kč hrubého, ubytování zdarma, příplatky za přesčasy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici nástrojařů pro subdodavatele Škody Mladá Boleslav.

Jedná se především o nástrojaře a nástrojaře vypěňovacích forem. Práce je na dvě směny. Všechny tyto pozice jsou obsazovány do výroby, kde se manipuluje s materiály z nástrojových ocelí a ocelolitiny a připravují a montují jednotlivé díly pro lisy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžeme nabídnout na HPP 35000 Kč hrubého, po zaškolení 40000 Kč, možnost práce na IČO - odměna až 50000 Kč, pracovní pomůcky a ubytování zdarma. Možnost dělat přesčasy.

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím váš životopis na e-mail : [email protected] nebo odpovězte na tento inzerát.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Nástrojař

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Od uchazečů očekáváme alespoň 5 let praxe na podobných či stejných pozicích, spolehlivost a flexibilitu. V případě nástrojařů požadujeme praxi s montážemi a povědomí o výrobě lisovacího nářadí. Znalost navařování tvarových dílů je velkou výhodou

- orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost, zručnost
- výběrové řízení probíhá přímo v Mladé Boleslavi
- ochota přestěhovat se do Mladé Boleslavi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V rámci EU se specializujeme zejména na zdravotnický personál, především lékaře-specialisty všech úrovní a dentisty.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Adresa společnosti

Humares s.r.o.
Kvítková 3687/52
76001 Zlín
http://www.optima-recruit.cz
ID: 3427966   Datum zveřejnění: 4.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 50000 Kč hrubého, ubytování zdarma, příplatky za přesčasy